Szukaj

Jak ma na imię druga córeczka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora? Wszystko wyszło na jaw!

Joanna Koroniewska w ciąży, Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska w ciąży, Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wybrali imię dla drugiej córki

Joanna Koroniewska nie lubi dzielić się swoim życiem prywatnym i wszystkie szczegóły dotyczące rodziny zawsze trzyma pod przysłowiowym „kluczem”. Ona i Maciej Dowbor od lat tworzą szczęśliwą, zgraną parę, która wspólnie radzi sobie z kryzysami i przejściowymi problemami, a dla której domowe ognisko jest wszystkim. Nic więc dziwnego, że gdy wieść o ciąży Koroniewskiej dotarła do mediów, skutecznie unikali wszystkich pytań, a gwiazda zaszyła się w domu chroniąc brzuszek przed fotografami. Również o tym, że urodziła drugą córeczkę, dowiedzieliśmy się przypadkiem – teraz wyszło na jaw jak ma na imię młodsza pociecha gwiazdorskiej pary!

Jak czytamy w magazynie Flesz, dziewczynka, z którą dumna mama w słońce i mróz spaceruje w wystrzałowym wózku, nazywa się Helenka!

Helenka i jej mama czują się bardzo dobrze. Mała pięknie przybiera na wadze, ale… aniołkiem nie jest. Na razie nie za bardzo lubi spać, więc zarwane noce dają się trochę Joasi i Maćkowi we znaki – wyjawia informator tabloidu

Helena to piękne, klasyczne imię, o które trudno w erze nowoczesnych, często na siłę spolszczanych zagranicznych imion, więc świeżo upieczonym rodzicom należą się owacje na stojąco. Również starsza pociecha pary nosi tradycyjne, piękne imię – 8-letnia Janinka bez wątpienia wyróżnia się w tłumie swoich rówieśniczek!

A wam jak się podoba?

Piękna Joanna Koroniewska pokazała pierwsze słodkie zdjęcie z córeczką! Cała rodzinka na spacerku!

Joanna Koroniewska upaja się wiosennym słońcem podczas spacerku z córeczką! Samo zdrowie!

Joanna Koroniewska w zimowy poranek wybrała się z córeczką na spacer! Bez makijażu, zarumieniona od mrozu wygląda jak nastolatka!


Joanna Koroniewska bez makijażu na spacerze z córeczką

Joanna Koroniewska bez makijażu na spacerze z córeczką

Joanna Koroniewska biega

Joanna Koroniewska biega

Joanna Koroniewska - TeleKamery 2005

Joanna Koroniewska - TeleKamery 2005

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×