Joanna Koroniewska otworzyła gazetę i nie mogła opanować śmiechu. Wpadka zrobiła jej dzień: „Cóż za początek dnia”

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska od rana ma dobry humor, a wszystko za sprawą wpadki jednej z gazet. Aktorka udostępniła zdjęcie publikacji, w której poruszono temat jej nowego domu.

Joanna Koroniewska od lat jest jedną z najgorętszych bohaterek kolorowej prasy. Popularność zyskała już jako gwiazda najpopularniejszego serialu TVPM jak miłość, na którego planie rozkochała w sobie Macieja Dowbora. Dziennikarz przyjechał do studia filmowego, by przeprowadzić wywiad z obsadą produkcji. Nie spodziewał się, że właśnie wtedy trafi go strzała amora. Uczucie, jakie narodziło się między gwiazdami, było na tyle silne, że para przez lata tworzyła związek partnerski. Dopiero 26 grudnia 2014 roku zdecydowali się na ślub.

Ich życiu prywatnemu poświęcono w mediach sporo miejsca. Małżonkowie sami chętnie odsłaniają wybrane kulisy swojej codzienności. Na YouTubie zastrzegli jednak, że nigdy nie pokażą całego domu, podobnie jak twarzy swoich córek, które internauci mogą oglądać zwykle od tyłu.

Niedawno Dowborowie ogłosili, że zdecydowali się na zmianę domu na większy. O szczegółach opowiedzieli w jednym z filmów, jaki nakręcili w ramach projektu Dowbory be happy. Zdradzili, że prace budowlane przeciągają się w czasie. Przy okazji pochwalili się, jakie pomieszczenia uwzględnili w projekcie nowego gniazdka. Jednym z nich będzie studio, w którym będą mogli w spokoju nagrywać odcinki swojego vloga.

Rewia przekręciła imię Joanny Koroniewskiej. Wpadka gazety

Sprawą nowego domu Koroniewskiej i Dowbora zainteresował się tygodnik Rewia. Temat dla wydawców wydał się na tyle atrakcyjny, że zdecydowali się umieścić go na okładce w strategicznym miejscu. Zdjęcie pary opatrzono sugestywnym tytułem: „Zaczynają nowe życie”. Sporych rozmiarów czołówka od razu zwróciła uwagę Joanny, która zakupiła jeden egzemplarz pisma, by sprawdzić, co tym razem przeczyta na swój temat.

Gdy Koroniewska otworzyła gazetę do porannej kawy, nie była w stanie powstrzymać śmiechu. Wszystko za sprawą zabawnej wpadki edytorskiej. Jedno ze zdjęć aktorki zostało podpisane błędnym imieniem. Zamiast Joanny widnieje Jolanta.

Cóż za początek dnia! Nie ma to jak nagłówki w prasie poranną porą! Nie dość, że razem z @maciej_dowbor ZACZYNAMY nowe życie to jeszcze mój mąż z jakąś Jolantą je sobie układa. Żeby ONA przynajmniej miła i sympatyczna była. Proszę… – napisała gwiazda z przymrużeniem oka.

Ulubienica widzów długo nie czekała na odzew internautów. Fani nie ukrywają, że „Jolanta” zrobiła im dzień. Niektórzy skrytykowali wpadkę, pocieszając Koroniewską, że „przynajmniej ładnie wyszła na zdjęciu”, którym opatrzono jej cytat.


Wpadka Rewii z imieniem Joanny Koroniewskiej

Wpadka Rewii z imieniem Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska - Majówka 2021

Joanna Koroniewska - Majówka 2021

Komentarze

  • Ggośćość pisze:

    Przecież Koroniewska sama mówiła w wywiadzie że ma rozdziabaną gębę to po co się tak śmieje!Okropne!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×