Szukaj

Joanna Koroniewska w piżamie kłóci się z mężem, a to wszystko na oczach całej Polski!

Joanna Koroniewska w piżamie kłóci się z mężem, a to wszystko na oczach całej Polski!

Joanna Koroniewska w piżamie kłóci się z mężem, a to wszystko na oczach całej Polski!

Joanna Koroniewska słynie z wyszukanego humoru, który za każdym razem prezentuje w mediach społecznościowych. Nie brak jej też dystansu do samej siebie. Mamy kolejny dowód!

Joanna Koroniewska już sześć lat temu odeszła z M jak miłość, ale dla wielu zawsze będzie Małgosią Chodakowską z rodziny Mostowiaków. Tymczasem aktorka dawno zamknęła tamten rozdział – teraz jest gwiazdą na Instagramie! Aktorka i jej mąż, Maciej Dowbor, prześcigają się w żartobliwych wpisach i zdjęciach. Jeszcze niedawno toczyli walkę na najbrzydsze zdjęcie, a teraz?

Zobacz: Joanna Koroniewska i Agnieszka Kaczorowska są jak siostry syjamskie! Nikt nie wiedział, że łączy je tak wiele!

Aktorka nie kryje wcale prywatnych spraw przed fanami – wręcz odwrotnie. Każdą sprzeczkę, niedomówienie czy śmieszną sytuację opisuje na Instagramie. Sama przy tym wypomina mężowi, że zachowuje się identycznie. To właśnie wczoraj Maciej Dowbor spędził popołudnie z córkami i zdaniem ukochanej „zrobił z tego szum”. W sieci musiał się przecież pokazać jako ojciec na medal!

Po wszystkim uznał, że zasłużył na odpoczynek i męskie wyjście. Trudno z tym dyskutować. W końcu cała Polska widziała, że na Instagramie Dowbor zamieścił zdjęcie opisujące jego rodzicielskie trudy.

Zobacz: Joanna Koroniewska jak Marcelina Zawadzka. Ona też oszalała na punkcie drogich butów, które wielu uważa za brzydkie. Warte swojej ceny?

Koniec końców był taki, że po powrocie do domu, Joanna Koroniewska została ze wszystkim sama, a jej mąż uciekł na mecz polskiej reprezentacji. O tym musiała oczywiście poinformować swoich fanów, a uwagę przykuła zdjęciem wyjątkowej stylizacji. Wygląda w niej, jak   w piżamie, choć zestaw oczywiście piżamą nie jest. Do tego beżowy golf, czarne buty, rozpuszczone włosy i szeroki uśmiech. Wszystko razem sprawia, że Joanna Koroniewska wygląda jak ikona stylu – nawet w tym, co na pierwszy rzut oka wygląda jak zimowa piżamka 🙂

View this post on Instagram

Prawie jak piżama – prawie jak romantyczny wieczór we dwoje. ????????????‍♀️????‍♀️ Tata roku (ten co raz został z dziećmi i zrobił z tego od razu wielki szum na IG- zgadnijcie kogo mam na myśli..? ????), właśnie wyszedł na koszykówkę z kumplami. Raz się tak napracował, lansując się przy tym na socjalach i już mu się „zasłużony” odpoczynek należy. ????????A ja na wieczór zostaję z dwójką i psem. No to co mi pozostało, jak już się ze wszystkim ogarnę. ????‍♀️Mogę co najwyżej wrzucić post, z zazdrością popodglądać jak koleżanki grzeją się na Malediwach czy też innych Bali swoje zgrabne ciała. ????????????????A Wasi mężczyźni dzisiaj gdzie? Oglądają mecz, idą na jakieś sporty czy już może powoli zasypiają przed telewizorem? Bo jak wiadomo #starymocnośpi, nie to co MY. ???????????????? #tataroku #sportowiec #sportowiecroku #starymocnospi #prawdziwymezczyzna #mezczyznaNIEMALidealny #????#tataicorka #dowborybehappy #mamadwójki #mecz #najwazniejsze #najwazniejszezerazem #dylematy #???????? #keepsmiling #jakzyc #piżamoweLOVE #????

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on

Zobacz: Joanna Koroniewska upolowała w sieciówce cudo, na widok którego jej fanki oszalały z zachwytu! Kosztuje tylko 99 złotych


Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska w butach Louis Vuitton

Joanna Koroniewska w butach Louis Vuitton

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×