Szukaj

Joanna Koroniewska pokazała swoje największe kompleksy na zdjęciu w bikini. Nie lubi nie tylko swoich piersi

Joanna Koroniewska o kompleksach

Joanna Koroniewska o kompleksach

Joanna Koroniewska to wulkan energii. Swoim pozytywnym podejściem do świata stara się zarazić internautów. Jednak i ona ma kompleksy, o których mówi w charakterystyczny dla siebie sposób. Co powiedziała?

Joanna Koroniewska i jej mąż Maciej Dowbor w czasie kwarantanny zdecydowali, że swoją aktywność zawodową przeniosą do internetu. Udało im się to znakomicie. Natychmiast zawładnęli Instagramem, a ich Domówka u Dowborów był prawdziwym hitem, zarówno gwiazdy, jak i fani bardzo chętnie do nich zaglądali. Postanowili także poszerzyć swoją działalność online – otworzyli kanał na YouTubie pod nazwą Dowbory be happy.

Idzie im świetnie, ale Joanna nie rezygnuje także z własnej działalności w sieci. Na jej profilu internauci co chwile mogą znaleźć jakieś gratki. Dzisiaj aktorka w swoim stylu opowiedziała o kompleksach.

Joanna Koroniewska szczerze o kompleksach

Na Instagramie aktorki nie brakuje ciekawych stylizacji. Kompletuje je z ubrań i dodatków, które można dostać w sieciówkach. Fanki chętnie się nią inspirują, bo niejednokrotnie udowodniła, że ma świetne wyczucie mody. Pokazuje także momenty rodzinne, z mężem i z córkami.

Znane są też jej selfie i zdjęcia, na których szeroko się uśmiecha – Koroniewska nie ukrywa, że uwielbia się szczerzyć, a już niejednokrotnie musiała gasić hejterów, którzy jej zarzucali, że nadmiernie pokazuje zęby. Ona niezrażona dalej przekazuje w ten sam sposób pozytywną energię za pomocą social mediów.

Dzisiaj także postanowiła, że doładuje swoich obserwujących. W pomarańczowym bikini i słomkowym kapeluszu zanurzyła się w wodzie po kostki, a przy okazji z humorem odniosła się do swoich kompleksów:

Wszystko w przyrodzie pozostaje jednak w równowadze. Jak nie masz obfitego biustu to przynajmniej duży… nos… wystaje… No cóż. Weszłam do wody do kostek.  Tyle dałam radę! Także nie macie mi czego zazdrościć. Jest lampaaaa totalna! Ściskam i Was ładuję!!!!

Internauci docenili pozytywny wpis:

  • Mały biust ale jakie wielkie poczucie humoru i dystansu do siebie. Pozdrawiam serdecznie.
  • nie ważne cycki jak się ma w glowie duży rozum. Miłego dnia.
  • Idealna ze swym podejściem dla dzisiejszego świata – piszą.

Jak wam się podoba dystans i poczucie humoru Joanny Koroniewskiej?


Joanna Koroniewska w bikini

Joanna Koroniewska w bikini

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska – nowy dom

Joanna Koroniewska – nowy dom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×