Szukaj

Joanna Koroniewska po swoim drugim porodzie wraca do gry! Dostała propozycję pracy dzięki swojej ciężarnej koleżance

Joanna Koroniewska zmarszczki

Joanna Koroniewska zmarszczki

Joanna Koroniewska wraca do pracy

Joanna Koroniewska po urodzeniu swojej drugiej córeczki Helenki, długo czekała na powrót do pracy. Wreszcie telefon zadzwonił, Joanna wraca do Teatru Kamienica. Wszystko dzięki trzeciej ciąży Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej.

Wielki powrót Joanny

Joanna Koroniewska szerszej publiczności jest znana przede wszystkim z roli w popularnym serialu M jak miłość. Warto jednak wspomnieć, że Joasia realizowała swoje aktorskie pasje również na deskach teatralnych. Żona Macieja Dowbora przerwała jednak swoją karierę aktorską z uwagi na odmienny stan. Joanna urodziła niedawno swoje drugie dziecko, któremu całkowicie poświęca czas. Młoda mama mimo wszystko bardzo tęskni za aktorstwem.

Przed drugą ciążą Joanna grała na deskach Teatru Kamienica w zabawnej sztuce Intryga. Na czas ciąży oraz po porodzie Joannę zastąpiła jej koleżanka – Anna Czartoryska-Niemczycka. Druga córeczka Joanny, Helenka, szybko rośnie, zatem mama zapragnęła powrotu do pracy. Jednak propozycji z teatru nie było. Anna Czartoryska znakomicie spisuje się w teatrze, szczególnie, że reżyserem sztuki jest Jak Englert, który jest stałym gościem hotelu w Juracie, którego właścicielami są teściowie Anny.

Ostatnio jednak pojawiła się wyczekiwana propozycja. Anna Czartoryska-Niemczycka spodziewa się swojego trzeciego dziecka, co oznacza, że wybiera się na dłuższy urlop. Z tego względu zaproponowano Joannie Koroniewskiej powrót na scenę. Joasia o ciąży koleżanki dowiedziała się z internetu. Wówczas natychmiast zadzwoniła do niej z gratulacjami:

Joasia zrobiła to szczerze, wie, że dla Ani tak jak i dla niej rodzina jest zawsze najważniejsza – czytamy w tabloidzie.

Joanna została poproszona o powrót do Teatru Kamienica ze względu na odmienny stan Anny, ale ta wiadomość bardzo ją uradowała:

Joasia kocha te sztukę i ma do niej sentyment – czytamy w tabloidzie

Zatem już niebawem Joanna Koroniewska wraca na scenę!

Cieszycie się, bo my bardzo!

Joanna Koroniewska martwi się o pieniądze! Publicznie zaapelowała do Macieja Dowbora!

Co za styl! Córka Joanny Koroniewskiej ubiera się jak Maja Sablewska! Rośnie kolejna wyrocznia mody!

Joanna Koroniewska startuje na wodziankę do show Kuby Wojewódzkiego! Co na to Maciej Dowbor?


Joanna Koroniewska - w co ubiera córkę?

Joanna Koroniewska - w co ubiera córkę?

Joanna Koroniewska – pokaz Paprocki&Brzozowski wiosna lato 2019

Joanna Koroniewska – pokaz Paprocki&Brzozowski wiosna lato 2019

Joanna Koroniewska – 18 urodziny M jak miłość

Joanna Koroniewska – 18 urodziny M jak miłość

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×