Szukaj

Joanna Koroniewska świętuje wielki sukces na Instagramie. Fryzurą zaskoczyła najwierniejszych fanów

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska ma szczególny powód do świętowania. Jej konto na Instagramie obserwuje już pół miliona internautów. To spory sukces, który uczciła w swoim stylu. Takiej fotki się nie spodziewaliście.

Joanna Koroniewska odkąd zaczęła się pandemia, zaczęła kłaść bardzo mocny nacisk na rozwój swoich social mediów. Razem z Maciejem Dowborem stworzyła cykl Domówka u Dowborów, którym para umila czas swoim fanom. Do udziału zapraszają ciekawych gości, a komplementom dla ich dystansu i poczucia humoru nie ma końca.

Najlepszym dowodem na to, że ich pomysł to wielki sukces jest fakt, że konto Joanny obserwuje już pół miliona internautów.

Joanna Koroniewska świętuje pół miliona obserwujących spektakularną fryzurą

Joanna Koroniewska sięgnęła do archiwum i opublikowała zdjęcie w spektakularnej stylizacji. Uczesana na irokeza, w jaskrawym makijażu i ostrej, fuksjowej bluzce, wygląda jak nie ona. Jednak szczególny powód sprawił, że postanowiła fotografią zobrazować to, jak się czuje. Trafiła w 10, bo opis nie pozostawia złudzeń. Najpierw pochwaliła się sukcesem.

To nie jest post sponsorowany. Wyjątkowy dzień. Balonów brak. Ciasta też. Nawet nowego zdjęcia nie wrzucam. Na tę okoliczność rzecz jasna. Wybrałam tę fotografię bo TAK się teraz czuję!!!W życiuuuu nie myślałam, że tyyyyyle Was tutaj będzie i że nadal Wam się tu u mnie będzie podobać. Właśnie dostałam info, z wiarygodnego źródła ( zachowam je dla siebie) że stuknęło mi waśnie pół bańki inaczej #500k followersów!!!

Podziękowała także fanom i Maciejowi Dowborowi, który współtworzy z nią Domówkę. Nie zapomniała także o tym, co w Święto Niepodległości dzieje się na ulicach Warszawy, co trochę psuje jej świętowanie.

Dziękuję Wam za obecność w moim życiu i obiecuję, że Was nie opuszczę!! Miało być dzisiaj górnolotnie, ale mnie już tak przytłaczają niektóre wiadomości, (wiem z DM-ów, że nie tylko mnie) że muszę czasem tutaj sobie czasem skoczyć w bok, pod prąd. Jakkolwiek to znaczy. Dziś więc na spontanie #domówkaudowborów z samym @maciej_dowbor po drugiej stronie!!! Czy będzie miło?!? No cóż, z nim NIGDY nie można tego przewidzieć, jedno jest pewne, On i na moim koncie ma zasłużone miejsce, jest NIEMAL integralną jego częścią. Zwłaszcza ostatnio.  Także świętujemy!!  #500k @twojstylpl @robertwolanski @kupiszrobert  #goniawielocha #2010rok #

View this post on Instagram

To nie jest post sponsorowany. 😂😶Wyjątkowy dzień. Balonów brak. Ciasta też. Nawet nowego zdjęcia nie wrzucam. Na tę okoliczność rzecz jasna. Wybrałam tę fotografię bo TAK się teraz czuję!!!💜❤️🧡💛💚💙🤎W życiuuuu nie myślałam, że tyyyyyle Was tutaj będzie i że nadal Wam się tu u mnie będzie podobać. Właśnie dostałam info, z wiarygodnego źródła ( 😂zachowam je dla siebie 😂🤭😶) że stuknęło mi waśnie pół bańki inaczej #500k followersów!!! Dziękuję Wam za obecność w moim życiu i obiecuję, że Was nie opuszczę!! 🤭😶 Miało być dzisiaj górnolotnie, ale mnie już tak przytłaczają niektóre wiadomości, (wiem z DM-ów, że nie tylko mnie 😓😓😶🤭) że muszę czasem tutaj sobie czasem skoczyć w bok, pod prąd. Jakkolwiek to znaczy. Dziś więc na spontanie #domówkaudowborów z samym @maciej_dowbor po drugiej stronie!!! Czy będzie miło?!? No cóż, z nim NIGDY nie można tego przewidzieć, jedno jest pewne, On i na moim koncie ma zasłużone miejsce, jest NIEMAL integralną jego częścią. Zwłaszcza ostatnio. 😂 Także świętujemy!! 🥂🍾🍻🍹🎂 #500k @twojstylpl @robertwolanski 📷 @kupiszrobert 🤍 #goniawielocha 🖤#2010rok #💖

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Fani pospieszyli z gratulacjami. Nie brakuje też komplementów. Joanna Koroniewska zaskoczyła lookiem, to trzeba jej przyznać.


Joanna Koroniewska świętuje pół miliona obserwujących

Joanna Koroniewska świętuje pół miliona obserwujących

Joanna Koroniewska w bikini

Joanna Koroniewska w bikini

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×