Szukaj

Joanna Koroniewska i Piotr Gąsowski w dwuznacznej sytuacji. Huczy od plotek o romansie. Aktorka się tłumaczy

Joanna Koroniewska, Piotr Gąsowski

Joanna Koroniewska, Piotr Gąsowski

Joanna Koroniewska skomentowała doniesienia o swoim romansie z Piotrem Gąsowskim. Aktorka postanowiła publicznie zwrócić się do męża, zamieszczając przy tym serię bardzo wymownych zdjęć.

Joanna Koroniewska to aktorka doskonale znana widzom z serialu M jak Miłość. Przez wiele lat wcielała się tam w postać Małgosi Mostowiak. Z telenoweli odeszła będąc u szczytu sławy. Chociaż fani cały czas czekają na jej powrót, to raczej nie zanosi się, by znowu mogli zobaczyć ją na ekranie. W ostatnim czasie gwiazda skupia się przede wszystkim na grze w teatrze.

W ostatnich miesiącach ze względu na pandemię nie miała ona zbyt wielu zawodowych zobowiązań. W wyniku obostrzeń teatry zostały zamknięte, a wszystkie spektakle odwołane. Dopiero po długich tygodniach przerwy aktorzy znowu będą mogli zaprezentować się fanom.

Joanna na czas kwarantanny znalazła sobie alternatywne zajęcie. Zaczęła z jeszcze większym zaangażowaniem prowadzić kanały w social mediach. Na Instagramie zgromadziła całą masę fanów, a konto na YouTubie, które prowadzi razem z mężem, Maciejem Dowborem, wciąż rośnie w siłę.

Joanna Koroniewska całuje Piotra Gąsowskiego

Gwiazda na swoim profilu dzieli się z fanami kulisami swojej codzienności oraz kadrami z pracy. W czasie pandemii prowadzi z mężem Domówkę u Dowborów, na którą zaprasza najpopularniejsze gwiazdy. Częstym gościem podczas zabawnych wieczorów na Instagramie jest Piotr Gąsowski. Aktor doskonale zna się zarówno z Joasią, z którą występuje w teatrze, oraz z Maciejem, z którym wspólnie prowadzi program Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Na profilu Koroniewskiej niespodziewanie pojawiło się kilka zdjęć, na których widzimy, jak całuje kolegę z pracy na powitanie. Dla paparazzi takie kadry to prawdziwa gratka i materiał na kolejną medialną aferę. Ostatnio kolorowa prasa rozpisywała się o rzekomym romansie pary. Joanna postanowiła w zabawny sposób skomentować cały medialny szum.

Czy naprawdę jest O CO ROBIĆ to całe zamieszanie?!! Przewiń zdjęcia. Niewinny buziaczek ze starszym panem, to zupełnie tak jakbym całowała w policzek dziadka lub ojca. Wielkie mi halo. Dowbor powinien wiedzieć, że ja się tak całuję ze wszystkimi ! Na powitanie! Taka już jestem. Wylewna. Wrzucam te zdjęcia, aby szachową zagrywką uprzedzić RUCH Maćka, który ostatnio chyba ma zbyt dużo czasu, wymyślając jakieś zupełnie nieuzasadnione intrygi. Prawdę mówiąc, jestem zawiedziona, że nie doszło do epickiego spotkania na gołe klaty pomiędzy chłopakami. Jeszcze nikt nigdy się o mnie nie pojedynkował. Także Piotrze, dziękuję Ci za miły dzień w pracy i nasz kolejny wspólny projekt- bez Dowbora.

Zarówno aktorka, jak i jej mąż są znani z wielkiego poczucia humoru i jeszcze większego dystansu do siebie. Ten post nie zdziwił jej obserwatorów, a wręcz przeciwnie – wywołał lawinę równie zabawnych komentarzy. Internauci twierdzą nawet, że takie podejście to najlepszy sposób odnoszenia się do rewelacji, jakie czasami można przeczytać w kolorowej prasie.


153418925_423222018772335_6578966932551853310_n Joanna Koroniewska i Piotr Gąsowski całują się na powitanie

Joanna Koroniewska i Piotr Gąsowski całują się na powitanie

Joanna Koroniewska i Piotr Gąsowski całują się na powitanie

Joanna Koroniewska i Piotr Gąsowski całują się na powitanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×