Szukaj

20-lecie „M jak miłość”. Joanna Koroniewska wystrzeliła prawdziwą torpedę. To dopiero prezent dla fanów

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

M jak Miłość obchodzi jubileusz. To już 20 lat możemy oglądać perypetie rodziny Mostowiaków. Z tej okazji Joanna Koroniewska, która zagrała Małgosię, wspomina prace na planie. Takie zdjęcia to prawdziwy rarytas!

4 listopada mija 20 lat od emisji pierwszego odcinka najpopularniejszego serialu „M jak miłość”. Sagę rodu Mostowiaków od lat oglądają miliony widzów. Przez lata perypetie mieszkańców Grabiny i Gródka przyciągały przed ekrany wiernych fanów. Dzięki serii w show-biznesie zaistniało wielu aktorów – w tym m.in. Piotr i Paweł Mroczkowie, Katarzyna Cichopek czy Joanna Kroniewska.

Ta ostatnia zrezygnowała z grania w produkcji w 7 lat temu. Ostatni raz pojawiła się 1313 odcinku M jak miłość, kiedy wróciła na pogrzeb Tomka, swojego ukochanego męża. Namawiana na powrót do roli Małgosi Mostowiak, konsekwentnie odmawia. Nie znaczy to jednak, że nie wspomina pracy na planie z sentymentem. Z okazji jubileuszu opublikowała wspominkowy post. Takich zdjęć nie widzieliście.

Joanna Koroniewska wspomina pracę na planie M jak Miłość

Joanna Koroniewska z okazji tak niezwykłej rocznicy opublikowała szereg zdjęć z planu i zapowiedziała specjalna Domówkę u Dowborów. Wyjaśniła także, że to nie do końca prawda, że nie lubi wspominać czasów M jak Miłość.

Kochani! Dziś jest niezwykła rocznica. Wiem, że wiele osób sądzi, że nie lubię wspominać moich czasów z @mjakmilosc.official, ale prawda jest taka, że gdyby nie ten serial, moje życie wyglądało by zupełnie inaczej. Dlatego z tej okazji DZIŚ WIECZOREM chcę zorganizować specjalną #domówkaudowborów.

Wyznała także, że to dzięki produkcji poznała Macieja Dowbora.

Pewnie interesuje Was co takiego zawdzięczam emce- no cóż, na pewno nie spotkałabym na swojej drodze pewnego pięknego wiosennego dnia, roku 2003 ojca moich dzieci, aha, no i męża, to akurat mniej istotne. @maciej_dowbor to o Tobie.

Maciej niestety nie będzie towarzyszył jej na Domówce, ale obiecał być na łączach.

Dziś ze względów służbowych niestety nie może być ze mną, ale obiecał, że się z nami połączy i powspominamy ten czas.

Z sentymentem mówi także o ludziach, których poznała na planie.

Ale przede wszystkim na planie serialu poznałam niezwykłych ludzi, a wśród nich jest Osoba, którą ZNAM od pierwszego dnia zdjęć, z którą od razu znalazłam wspólny język i która jest świetną i równą babką. @malgorzata_pienkowska Odtworzymy sobie ten czas. Wspomnimy pierwsze dni na planie. I porozmawiamy o wielu fajnych sprawach. ZAPRASZAMY. A KTO Z Was pamięta pierwszy odcinek? Mam nadzieję, że dzisiejszy live poprawi Wam dziś humor, solidaryzujemy się ze wszystkimi, którzy tak jak i my twórcy są objęci kolejnymi ograniczeniami. Ściskam  #domówkaudowborów #dowborybehappy #zapraszamy #22.00 #live – napisała.

View this post on Instagram

Kochani! 🌸💗💖 Dziś jest niezwykła rocznica. Wiem, że wiele osób sądzi, że nie lubię wspominać moich czasów z @mjakmilosc.official, ale prawda jest taka, że gdyby nie ten serial, moje życie wyglądało by zupełnie inaczej. Dlatego z tej okazji DZIŚ WIECZOREM chcę zorganizować specjalną #domówkaudowborów. Pewnie interesuje Was co takiego zawdzięczam emce- no cóż, na pewno nie spotkałabym na swojej drodze pewnego pięknego wiosennego dnia, roku 2003 ojca moich dzieci, aha, no i męża, to akurat mniej istotne. 😂😂 @maciej_dowbor to o Tobie. 🙄🧐🤔🙃Dziś ze względów służbowych niestety nie może być ze mną, ale obiecał, że się z nami połączy i powspominamy ten czas. Ale przede wszystkim na planie serialu poznałam niezwykłych ludzi, a wśród nich jest Osoba, którą ZNAM od pierwszego dnia zdjęć, z którą od razu znalazłam wspólny język i która jest świetną i równą babką. @malgorzata_pienkowska 💖👏💕Odtworzymy sobie ten czas. Wspomnimy pierwsze dni na planie. I porozmawiamy o wielu fajnych sprawach. ZAPRASZAMY. A KTO Z Was pamięta pierwszy odcinek? Mam nadzieję, że dzisiejszy live poprawi Wam dziś humor, solidaryzujemy się ze wszystkimi, którzy tak jak i my twórcy są objęci kolejnymi ograniczeniami. Ściskam 💗 #domówkaudowborów #dowborybehappy #zapraszamy #22.00 #live

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Prawdziwym rarytasem są jednak zdjęcia, które opublikowała. Takich ujęć nie widzieliście. To fotki z planu. Widzimy na nich Joannę w różnych odsłonach, kiedy grała w produkcji, towarzyszą jej inni aktorzy, między innymi wywołana w poście Małgorzata Pieńkowska. Fani są zachwyceni, czego nie kryją w komentarzach.


Joanna Koroniewska wspomina M jak Miłość

Joanna Koroniewska wspomina M jak Miłość

Joanna Koroniewska wspomina M jak Miłość

Joanna Koroniewska wspomina M jak Miłość

Joanna Koroniewska wspomina M jak Miłość

Joanna Koroniewska wspomina M jak Miłość

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×