Szukaj

Pieniądze przekonają Joanną Koroniewską do powrotu na plan M jak Miłość?

Joanna Koroniewska Witold Pyrkosz

Joanna Koroniewska Witold Pyrkosz

Joanna Koroniewska wróci do M jak Miłość?

Joanna Koroniewska opuszczając M jak Miłość cztery lata temu stanowczo twierdziła, że nie planuje powracać do serialu nigdy więcej. Zajęta prywatnym życiem, całą uwagę poświęca córce Janinie i swojemu mężowi, Maciejowi Dowborowi. Od czasu do czasu pojawiała się w reklamie lub kreskówce, ale od kamer i obiektywów trzymała się z daleka. Czyżby miało się to zmienić? Jest taka szansa.

Joanna Koroniewska wróci do “M jak miłość”? Jest na to spora szansa

Po śmierci Witolda Pyrkosza, która wstrząsnęła całym aktorskim środowiskiem, nad serialem pojawiły się czarne chmury. Scenarzyści dwoją się i troją by rozwiązać problem z planowanym pogrzebem Lucjana Mostowiaka, w którego rolę wcielał się niezastąpiony Pyrkosz. Chcą, by podczas pochówku nestora rodu obecna była jego marnotrawna córka, Małgosia, w której rolę wcielała się Koroniewska – to wiązałoby się z powrotem Joanny do serialu, ta jednak zdecydowanie odmówiła. 

Jak informuje Rewia, na pomoc twórcom serialu przyszła nawet sama jego pomysłodawczyni, Ilona Łepkowska:

To jest jej decyzja, ale na pewno trudno uzasadnić, że nie przyjeżdża a pogrzeb własnego ojca. Myślę, że pani Joanna powinna to zrobić choćby na jedną, dwie sceny. Ja bym jej to bardzo radziła. Myślę, że w takim wypadku trzeba zrozumieć też emocje widzów i nie być przeciwko nim. Okazać szacunek dla tej postaci i dla tego aktora, z którym pracowała przez kilka lat. Choćby z tego powodu powinna to zrobić – skomentowała sprawę Łepkowska

Jeśli Joanny nie przekonają uczucia widzów, może zrobi to sowite wynagrodzenie? Utrata jednego z głównych aktorów jest doskonałą okazją dla Koroniewskiej do walki o gwiazdorską gażę, gdyż powrót jej postaci byłby dla serialu bardzo kluczowym momentem. Jej menadżerka twierdzi, że gwiazda ma inne plany zawodowe, nie można jednak niczego wykluczyć, bo w sprawę wplątała się nawet sama Teresa Lipowska. Ona również pragnie zobaczyć Joannę ponownie na planie serialu.

Chcielibyście, żeby Małgosia wróciła z USA?

Osobista tragedia aktora M jak Miłość zbliżyła go do Teresy Lipowskiej

Joanna Koroniewska na urlopie

Joanna Koroniewska wróci do M jak Miłość?

M jak miłość

Joanna Koroniewska i Witold Pyrkosz na planie M jak Miłość


Joanna Koroniewska bez makijażu

Joanna Koroniewska bez makijażu

Joanna Koroniewska po treningu

Joanna Koroniewska po treningu

Joanna Koroniewska w kampanii AVON

Joanna Koroniewska w kampanii AVON

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×