Szukaj

Joanna Koroniewska skasowała auto. Gwiazda miała kolejny wypadek samochodowy

Joanna Koroniewska - wypadek

Joanna Koroniewska - wypadek

Joanna Koroniewska miała wypadek samochodowy. O wszystkim z rozbrajającą szczerością opowiedziała podczas domówki z Martą Wierzbicką. Co się wydarzyło?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wymyślili świetny sposób, żeby przetrwać pandemię. Oboje mają poczucie humoru i potrafią żartować z samych siebie. Swoją  działalność na Instagramie nazwali Domówką u Dowborów. Na każdej oczywiście są goście, z którymi łączą się poprzez sieć. Internauci są zachwyceni naturalnym sposobem prowadzenia rozmów.

Zamysł był taki, żebym ja przestała się denerwować, a druga strona – czyli ludzie oglądający – żeby mogli się zresetować. Opowiadali nam wielokrotnie, że nawet podczas oglądania seriali ciągle myślą – co będzie i jak będzie.(…) Nasze live’y mają około 40-50 tysięcy oglądających. Zdarzały się nawet złote strzały w przypadku Magdy Gessler czy Ewy Chodakowskiej – liczba ta wtedy rosła – opowiadała Koroniewska w Dzień Dobry TVN.

Zdradziła także, skąd bierze się naturalność w filmikach udostępnianych na Instagramie, za które fani tak ją doceniają.

U mnie nie ma możliwości na wygenerowanie czasu na te wszystkie rzeczy, które są ważne dla każdej kobiety – żeby się uczesać i umalować – ja zwyczajnie tego czasu nie mam… – wyjaśniła.

Podczas niedawnej domówki, na której gościem była Marta Wierzbicka, z którą Joasia pracuje w teatrze, Koroniewska z rozbrajającą szczerością opowiedziała o wypadku, który miała.

Joanna Koroniewska miała wypadek samochodowy

Joanna opowiedziała o stłuczce, która miała w poniedziałek.

Miałam wczoraj bardzo zły dzień. Jestem mistrzynią kierownicy i ciągle coś robię tak, że te samochody (…) rozwalałam już parę razy. Zwykle jak rozwalam i dzwonię do Maćka to mój mąż twierdzi wtedy mówi: „Co? znów?! ile? gdzie? kiedy? jak?”. A teraz zadzwoniłam i on powiedział: „Wszystko w porządku? Nic się nie stało?”. Po raz pierwszy zachował się jak dojrzały mężczyzna – wyznała, przyznając, że nie ma pojęcia, dlaczego zdarzają się jej takie rzeczy – Mam jakiegoś pecha, bo naprawdę nie przeglądam telefonu, wtedy kiedy mi się to dzieje. Nic takiego nie robię. Raz rozwaliłam samochód, bo się zamyśliłam i rozwaliłam cały bok. Skasowałam samochód całkowicie – pożaliła się aktorka.

Okazuje się, że to nie jej jedyna przygoda na drodze.

Raz straciłam oponę przy Teatrze Komedia. To był ten sławetny dzień, gdzie też oponę stracił nasz prezydent Duda. Byłam też wtedy na lawecie, ale się tym nie chwaliłam.

Głos zabrał też Maciej Dowbor, który skomentował jej przygody.

Moja żona miała w życiu trzy poważne sytuacje drogowe. Wszystkie trzy zdarzyły się w promieniu 300 metrów od domu, z czego dwa na naszej uliczce osiedlowej – zdradził.

Co na to Joanna?

Wyjeżdżając i skręcając wyjechałam kiedyś w murek. No jakoś tak wystawał…

Najlepiej sytuację podsumowała Marta Wierzbicka, która była niezwykle rozbawiona zwierzeniami koleżanki.

Asia to jest chodzące ADHD.

Najważniejsze jednak, że w tych zdarzeniach jedynymi ofiarami, są samochody, a Joanna Koroniewska do tej pory nie ucierpiała…no może trochę jej duma kierowcy.

View this post on Instagram

Marta Wierzbicka odwiedziła nas na Domówce. To było fantastyczne spotkanie. Zresztą zobaczcie sami. Obalamy mity, gramy na ukulele, śpiewamy i dobrze się bawimy. Bo jak mówi Marta – trzeba umieć czerpać w życiu radość z małych rzeczy. #domówkaudowborów #rozmowa #wywiad #prawda #zabawa

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on


Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wybory prezydenckie 2020 (2)

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wybory prezydenckie 2020

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wybory prezydenckie 2020

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wybory prezydenckie 2020

Gwiazdy Instanocki spotkały się razem na imprezie plenerowej. Wśród gości m.in. Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Koroniewska, Ada Fijał

Gwiazdy Instanocki spotkały się razem na imprezie plenerowej. Wśród gości m.in. Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Koroniewska, Ada Fijał

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×