Joanna Koroniewska pokazała nową fryzurę. Wygląda zupełnie inaczej, ale na kolana nie powala

Joanna Koroniewska przeszła metamorfozę

Joanna Koroniewska przeszła metamorfozę

Joanna Koroniewska zaskoczyła metamorfozą. Zapomnijcie o blond długich włosach. Postawiła na ostre cięcie i mocną trwałą. Czy radykalna zmiana jej się spodobała?

Joanna Koroniewska dała się poznać szerszej publiczności w serialu M jak Miłość. W postać Małgosi wcielała się przez 13 lat. W tym samym serialu grała Małgorzata Kożuchowska, która po odejściu otrzymywała mnóstwo propozycji. Koroniewska licząc na to samo, także zrezygnowała z dalszej pracy na planie tasiemca. Niestety nie przyniosło to oczekiwanych efektów. Aktorka zagrała tylko w jednym serialu.

Pomimo tego, że Joanna nie cieszy się zbyt wielką ilością zleceń, udaje jej się rozwijać karierę w social mediach. 43-latka jest żoną Macieja Dowbora i mamą ich córeczek Janiny oraz Heleny. 

Małżonkowie tworzą duet niemal idealny. Oboje są znani z niebanalnego poczucia humoru. Do życia podchodzą z dystansem i to właśnie za to pokochali ich internauci. Kilka dni temu Koroniewska opublikowała zdjęcie z mężem w łóżku. Z pozoru dwuznaczna poza, szybko została wyjaśniona w opisie przez aktorkę:

About last night. To nie jest to co myślicie. Żadne harce nie miały miejsca. Dowborowi było tak dobrze po masażu padł jak dzidziuś o 22.00. Okazało sie, że sprawa ma drugie dno zresztą sami zobaczcie. Na kolejnym slajdzie.

P.s. Dla wrażliwych:
Tak to był masaż.
Nie, Maciek NIE jest nagi.
Tak, MA na sobie stringi.

I chyba założył na właściwą stronę.

Joanna Koroniewska zaskakuje metamorfozą

Joanna Koroniewska poza serialami i filmami udziela się także w teatrze. Ostatnio podzieliła się zdjęciem, na którym pokazuje charakteryzację. Długie blond włosy zostały zastąpione zostały siwą czupryną. Aktorce zaserwowaną mocną trwałą i… chyba jej się to spodobało:

A może strzelę sobie taka trwałą na życie ?! Co Wy na to?! Przydałaby się jakaś zmiana w moim nudnym życiu??! Spokojnie mogłabym grać w horrorach prawda? No dobra wracam na scenę . Miłej niedzieli Kochani!

Internauci są niemal jednogłośni. Chwalą aktorkę za dystans oraz prawią komplementy:

  • rozwaliłas system wyglądasz mega
  • powiem ze boska fryzura przepieknie wygladasz
  • Obawiam się,że na domówkach dla Maćka nie wystarczyłoby już miejsca. W kadr nie zmieściłby sie biedaczek

A wam podoba się taka odsłona Joanny Koroniewskiej?


Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska w czerwonym body

Joanna Koroniewska w czerwonym body

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×