Szukaj

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z dzieckiem we wspólnej sesji! Tak cudnych zdjęć nie mieli nawet w “Vivie!”

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, dziecko sesja

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w sesji z dzieckiem

Joanna Koroniewska prawie cztery lat temu wyszła za Macieja Dowbora. Chociaż para jest szczęśliwie zakochana, małżonkowie swoim towarzystwem najczęściej cieszą się w domowym zaciszu. Rzadko kiedy widywani są wspólnie na branżowych imprezach, a na profilach społecznościowych ze świecą można szukać ich wspólnych zdjęć. Teraz postanowili zrobić wyjątek, a wszystko w szczytnym celu.

Para wzięła udział w kampanii promującej czytanie dzieciom. O szczegółach projektu opowiedziała Joanna Koroniewska:

To naprawdę ważne i pewnie trochę wbrew obecnym multimedialnym czasom ale naprawdę warto jest czytać dzieciom jak najwięcej spędzając z nimi najcenniejsze chwile. Ściskamy z naszą cudowną filmową córeczką Łucją – zaznaczała Joanna.

Małżeństwo wychowuje dwie córki. Pomimo pokus płynących ze wszelkich urządzeń multimedialnych, nie zapominają by ich dzieci miały kontakt ze słowem pisanym:

W najmłodszych latach życia ten kontakt z literaturą zapewnić powinni rodzice czy inne bliskie osoby, które czytając na głos nie tylko wspierają rozwój intelektualny dziecka, ale również budują z nim niepowtarzalną relacje. Czytajcie swoim dzieciom, bo naprawdę warto! – apelował Maciej Dowbor.

Fani sympatycznej pary są zachwyceni projektem. Pod zdjęciami z planu zdjęciowego, na którymi małżeństwo pozuje z przybraną na potrzeby kampanii córką, pojawiło się sporo budujących komentarzy:

  • Cudowna idea i najlepsza para do promowania tej akcji!

  • My czytamy od przeszło czterech lat, teraz już dwóm naszym chłopcom. I na nic byśmy nie zamienili tych wieczorów, a jak ja czytam to śpią i dzieci i ojciec

  • Cudnie razem wyglądacie. Bardzo dobra kampania,i cieszę się,że bierzecie w niej udział.Brawo!

Czekamy na efekty. Na razie możemy podziwiać zdjęcia z planu.

Śliczna Joanna Koroniewska zafundowała sobie szałową metamorfozę! Już nie jest blondynką! Wygląda rewelacyjnie!

Joanna Koroniewska wyjawiła przykre uroki swojego macierzyństwa. Po drugim porodzie musiała zrezygnować ze swojej pasji!

Odchudzona Joanna Koroniewska to prawdziwa akrobatka! Wije się jak wąż reklamując swój pierwszy telewizyjny występ po porodzie!


Czy lubisz Joannę Koroniewską?

×