Koroniewska poprosiła o wskazanie niedoskonałości w jej wyglądzie. Oniemiała, gdy zobaczyła, ile tego się nazbierało. Internauci nie mieli litości

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska o swoich kompleksach. Internauci zwrócili jej uwagę na pewną część ciała. Aktorka nie pozostawiła tego bez komentarza. 

Byt w show-biznesie zapewnił Joannie Koroniewskiej serial M jak miłość. Przez ponad 13 lat widzowie mogli oglądać ją w roli Gosi. Aktorka, chcąc móc dalej się rozwijać odeszła z produkcji. Niestety nie została zasypana propozycjami w przeciwieństwie do swojej koleżanki z planu – Małgorzaty Kożuchowskiej. 43-latka została zaangażowana zaledwie do jednej, mało znaczącej roli w innym serialu.

Joanna Koroniewska związała się z Maciejem Dowborem, z którym w 2014 roku wzięła ślub. Owocem ich relacji jest dwójka dzieci Janina oraz Helena. Aktorka poświęciła się macierzyństwu, rozwijając przy tym swoje social media. Gwiazdę na Instgaramie obserwuje ponad 600 tysięcy ludzi. Dzieli się tam swoją codziennością w niebanalny sposób. Wraz z mężem mają ogromne pokłady humoru i dystansu do siebie. Nic dziwnego, że postanowili otworzyć wspólny kanał w serwisie YouTube i zarażać swoją otwartością innych.

Joanna Koroniewska o kompleksach

Koroniewska opublikowała na swoim Instagramie nowe zdjęcie. Poprosiła obserwatorów, żeby napisali, co najpierw zwróciło ich uwagę:

Co Wam się na początku rzuca w oczy na tym zdjęciu? Wbrew pozorom nie chodzi o wydatny nos.

Takiej reakcji nikt się nie spodziewał. Internauci zwrócili uwagę na stopę gwiazdy oraz ułożenie jej palców:

  • Stopa jak stopa,ale palce wprost do fortepianu
  • Strasznie długie palce u stop
  • odstęp między drugim a trzecim palcem
  • biiiig stoooopa

Aktorka wyjaśniła, że nie ukrywa tego, że ma wielką stopę. Zdradziła, że nie ma z tego powodu kompleksów i namawia innych do wyzbycia się ich:

Tak tak – mam stopę 41, czasem nawet większą i nie mam zamiaru udawać, że jest inaczej! Cóż – nikt nie jest idealny. Na szczęście umiem doceniać swoje zalety i nie mieć kompleksów z powodu swoich niedoskonałości. Jakie są Wasze patenty na radzenie sobie z pewnymi mankamentami urody? Oczywiście ktoś zaraz napisze, że to próżne i płytkie, ale powiedzmy sobie szczerze – samoakceptacja i świadomość również własnego ciała to niezwykle ważny aspekt naszego zdrowia psychicznego!!

Zgadzacie się ze słowami Joanny Koroniewskiej?


Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska w programie

Joanna Koroniewska w programie "Top Model"

Joanna Koroniewska w saunie

Joanna Koroniewska w saunie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×