Szukaj

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor toczą wojnę w mediach społecznościowych. Pokazali swoje najbrzydsze zdjęcia!

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska, brzydkie zdjęcia

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są 11 lat po ślubie i się ze sobą droczą. To ciekawsze tym bardziej, że robią to na oczach internautów! Tym razem przeszli samych siebie!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są parą idealną. Z poczuciem humoru i dystansem, który udowadniają każdym swoim wpisem w mediach społecznościowych. Tym razem prezenter Polsatu udostępnił w sieci zdjęcia sprzed lat, a w opisie wyśmiewał się ze swojej żony, która nie wypadła korzystnie.

Zobacz: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali ślubną sesję. Co za szczęście!

@joannakoroniewska twierdzi, że to ja mam niewyjściową gębę do zdjęć. Pamiętaj Joasiu , że internet nigdy nie zapomina. Wystarczyło 5 minut i mam takie hity, że boję się wracać do domu. Dobrze, że zabrakło mi czasu (i odwagi), bo nie miałbym już w ogóle po co do domu wracać. Tak – ta dużo starsza Pani na zdjęciu to nie żadna ciocia tylko moja małżonka… wiele lat temu. Swoją drogą jaką przebiegłością musiałem się wykazać, widząc w tej kobiecie potencjał.

Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać. Joanna Koroniewska w zmowie z teściową, opublikowała coś jeszcze gorszego!

Zobacz: Joanna Koroniewska w bikini wygląda jak modelka Playboya! Jaką stosuje dietę, że tak schudła? Wreszcie zdradziła swój sekret!

Drogi @maciej_dowbor. Kiedyś Ci obiecałam, że nigdy, przenigdy tego zdjęcia nie wyciągnę. Sorry, wczoraj po Twoim poście miarka się przebrała. Po makale. Nie wiem jak się z tym teraz zmierzysz, ale jakoś będziesz musiał to udźwignąć.Z góry uprzedzam, JA go w takiej wersji nie znałam i obawiam się, że RACZEJ bym nie poznała. @katarzyna_dowbor_official Ty zawsze wiedziałaś, że Twój syn ma szczęście, że mnie w ogóle spotkał i tak się wyrobił prawda Kochana?!!

View this post on Instagram

Drogi @maciej_dowbor. Kiedyś Ci obiecałam, że nigdy, przenigdy tego zdjęcia nie wyciągnę. Sorry, wczoraj po Twoim poście miarka się przebrała. Po makale. ????‍♀️????‍♀️????‍♀️????????Nie wiem jak się z tym teraz zmierzysz, ale jakoś będziesz musiał to udźwignąć. ????????Z góry uprzedzam, JA go w takiej wersji nie znałam i obawiam się, że RACZEJ bym nie poznała. ???????????? @katarzyna_dowbor_official Ty zawsze wiedziałaś, że Twój syn ma szczęście, że mnie w ogóle spotkał i tak się wyrobił prawda Kochana?!! ❤️❤️#dowborowelove #THEDowbors #dowborybehappy #memories #longtimeago #motherandson #scooter #singer #tobelikescooter #???????????? @scooterofficial #????✌️

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on

Zobacz: Mocno opalona Joanna Koroniewska bez makijażu! Wygląda zupełnie inaczej, komplementom nie ma końca!

Powiedzcie szczerze. Jak Wam się podoba Maciej Dowbor z blond balejażem? Na zdjęciu z mamą wygląda jak prawdziwy łobuziak!


Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×