Szukaj

Joanna Koroniewska w stroju kąpielowym pręży się na basenie. Jakie ona ma ciało!

Joanna Koroniewska na basenie

Joanna Koroniewska na basenie

Joanna Koroniewska na Instagramie pokazała nowe zdjęcie, na którym pozuje w stroju kąpielowym. Jak wygląda? To się nazywa obłędna figura.

Joanna Koroniewska, w dobie epidemii koronawirusa, zachęca swoich obserwatorów do pozostania w domach. Od kilku dni aktorka, wraz z mężem, Maciejem Dowborem, umilają swoim obserwatorom czas domowej kwarantanny. Urządzają pogadanki, pokazują jak spędzają wolne dni, a także wspominają niektóre momenty swojego życia.

Joanna Koroniewska na basenie. Figura gwiazda robi wrażenie

Do takich należał Dzień Mężczyzny, który Joanna i Maciej świętowali na basenie. Oprócz relaksu w wodzie małżonkowie zrobili mnóstwo zdjęć, którymi chętnie dzielą się w sieci. We wtorek światło dzienne ujrzało kolejne z nich. Koroniewska, ubrana w strój kąpielowy, pręży się nad brzegiem jacuzzi. W opisie zaapelowała, by nie wychodzić z domu:

Przypominam, że siedzę w domu a baseny są zamknięte!! Jeśli możemy, siedźmy w domach! I pamiętajmy, że psychika w tym czasie jest szalenie ważna!! Dlatego gorąco gorąco gorąco polecam Wam wszystkie działania, dzięki którym choć na chwilę oderwiecie od tego wszystkiego! Jakie plany na dzisiaj, poza gotowaniem, sprzątaniem, odrabianiem lekcji?!!

View this post on Instagram

KOCHANI???? Dziękuję za te Wasze super patenty na nawilżanie skóry!! I w ogóle za to, że tutaj jesteście!!! Na kolejnych stronach publikuję moje wybory!! Proszę o wiadomości na DM. ???????? Jeszcze jedno. Wieczór bez Was, wieczorem straconym!!! Przypominam, że siedzę w domu a baseny są zamknięte!! Jeśli możemy, siedźmy w domach! I pamiętajmy, że psychika w tym czasie jest szalenie ważna!! Dlatego gorąco gorąco gorąco polecam Wam wszystkie działania, dzięki którym choć na chwilę oderwiecie od tego wszystkiego! Jakie plany na dzisiaj, poza gotowaniem, sprzątaniem, odrabianiem lekcji?!! ????????✌️???? #dowborybehappy #instanocka #zostańwdomu #domówkaudowborów #lumene #wyniki #prezenty #????

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach nie tylko zdradzali swoje sposoby na spędzanie kwarantanny, ale także komplementowali figurę gwiazdy:

  • Naturalna piękna kobieta.
  • Wasze wieczory pomagają nam się oderwać od rzeczywistości dziękujemy.
  • Wieczory z Wami wspaniałe, jestem obecna codziennie.
  • Ale foteczka. Super.
  • Bardzo ładnie Pani wygląda… Pozdrawiam. P.S. czekam na wieczorek z wami

W czym tkwi sekret figury Joanny? Okazuje się, że aktorka nie stosuje żadnej restrykcyjnej diety. Jej sylwetka to zasługa aktywnego stylu życia, związanego z macierzyństwem, który korzystnie wpływa na jej metabolizm i zdrowy wygląd.

Zobacz także: Joanna Koroniewska ma oko do wiosennych trendów. Jej płaszcz i buty kupisz w sieciówce na przecenie


Joanna Koroniewska na basenie.

Joanna Koroniewska na basenie.

Joanna Koroniewska na basenie. Ale figura!

Joanna Koroniewska na basenie. Ale figura!

Joanna Koroniewska na basenie. Jak wygląda?

Joanna Koroniewska na basenie. Jak wygląda?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×