Szukaj

Piękna Joanna Koroniewska z okazji świąt pokazała swoje dwie cudnie wystylizowane córeczki! Ale i tak mama ubrana jest najciekawiej!

Joanna Koroniewska córki

Joanna Koroniewska córki

Święta u Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska w rogach renifera pozuje ze swoimi córkami. Dawno aktorka nie pokazywała się z dziećmi. Widzieliśmy jedynie małą Helenkę, najczęściej śpiącą w wózeczku. Tym razem mamy obie pociechy gwiazdy w świątecznym wydaniu.

Joanna Koroniewska pozuje z córkami

Joanna Koroniewska jest znana widzom głównie z roli w popularnym serialu M jak miłość. Jak jednak wiadomo, aktorka w hicie telewizyjnym już nie gra, bowiem jej obecną rolą życia jest macierzyństwo. Joanna w lutym 2018 roku ponownie została mamą, na świat przyszła wówczas śliczna córeczka o imieniu Helena. Warto wspomnieć, że młoda mama ma już dwójkę dzieci. Jej starsza pociecha Janina ma obecnie 9 lat. Ojcem dzieci Joanny jest jej mąż, Maciej Dowbor, którego gwiazda poślubiła w 2014 roku.

Joanna bardzo lubi prezentować na swoim profilu zabawne fotki z prywatnego życia. Często wzbogaca je ciekawymi komentarzami, przy których jej fani nie przechodzą obojętnie. Tak też było ostatnio, kiedy Joanna zaprezentowała internautom cudną rodzinną fotkę świąteczną. Na zdjęciu zabrakło prezentera Polsatu, który prawdopodobnie jest jego autorem.

Joanna pozuje z dwiema córkami, mama ma na głowie świąteczne rogi renifera, jest w krótkich szortach wielce rozbawiona. Natomiast jej córki: Janina oraz Helenka pozują tyłem do obiektywu. Najwyraźniej dziewczynki nie czują jeszcze szaleństwa błysku fleszy, mimo że mama je ślicznie wystroiła do zdjęcia. Aż trudno stwierdzić, która z nich jest najpiękniejsza. Fani Joanny są zachwyceni całą trójką. W swoich komentarzach nie szczędzą komplementów oraz życzeń świątecznych dla całej rodziny Joanny.

Zobaczcie jaki piękny obrazek.

Gwiazdy chwalą się świętami! Jak spędzają Boże Narodzenie? Michał Szpak, Joanna Krupa, Marina, Magda Gessler… [DUŻO ZDJĘĆ]

Joanna Koroniewska przyłapana na spacerze z córkami! Dopiero teraz widać jak pięknie schudła od czasu porodu

Joanna Koroniewska ostrzega przed Maciejem Dowborem. Jej zdjęcie namiesza w mediach: „Publikuję je z absolutną premedytacją”


Joanna Koroniewwska z córkami

Joanna Koroniewwska z córkami

Joanna Przetakiewicz – choinki gwiazd 2018

Joanna Przetakiewicz – choinki gwiazd 2018

Joanna Koroniewska - w co ubiera córkę?

Joanna Koroniewska - w co ubiera córkę?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×