Szukaj

Joanna Koroniewska w piękny sposób uczciła urodziny starszej córki. Janina to już urocza nastolatka!

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska na Instagramie dodała nowe zdjęcie z córką. Okazja jest szczególna, Janina właśnie skończyła jedenaście lat. Post zachwycił internautów. Jak zareagowali?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą zgrany duet. Zarażają internautów optymizmem, którego w ich codziennym życiu nie brakuje. Dowodem są m.in. Domówki u Dowborów, czyli wywiady prowadzone na żywo na Instagramie, do których zapraszają największe gwiazdy polskiego show-biznesu.

Joanna Koroniewska świętuje urodziny Janiny

Koroniewska i Dowbor na co dzień sprawdzają się w roli rodziców. Wychowują dwie córki: Janinę i Helenę. Chociaż w trosce o prywatność dziewczynek nie pokazują ich twarzy, raz Joannie zdarzyło się zrobić wyjątek. Gdy wybrała się z córką na spacer, włożyły maski ochronne. Pozowały przed obiektywem, fragment buzi dziecka był więc doskonale widoczny.

Kolejne urocze zdjęcie Janiny na Instagramie jej mamy pojawiło się w środę. Panie są na plaży, dziewczynka tuli się do Joasi. Okazja jest szczególna, właśnie dziś świętuje jedenaste urodziny:

Dzisiaj mój mały wielki skarb obchodzi swoje kolejne urodziny. Jest już nastolatką. 11 lat temu moje życie zmieniło się o 180 stopni i nie zamieniłabym go na poprzedni okres. Mimo gdzieś tam głęboko ukrytego ciągłego strachu, często rezygnacji ze swoich potrzeb, to najpiękniejszy i najważniejszy czas w moim życiu. Jestem dumna, że mogę być Twoją Mamą Jana.

Internauci zareagowali błyskawicznie. W komentarzach składają życzenia, piszą, że to zdjęcie jest pięknym obrazkiem:

  • To już nastolatka! I nie wolno inaczej mówić. Wiem z doświadczenia, bo mam 11-latka w domu. Wszystkiego dobrego dla córki. Pozdrawiam.
  • Janeczko, bądź szczęśliwym człowiekiem, żyj pięknie wśród cudownych, dobrych ludzi.
  • Cudowne to ujęcie trzeba przyznać. Sto lat i spełnienia wszystkich marzeń dla Janki nastolatki.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do słów internautów, życząc nastolatce wszystkiego, co najlepsze.


Joanna Koroniewska z córką

Joanna Koroniewska z córką

Joanna Koroniewska i jej córka Janina na spacerze

Joanna Koroniewska i jej córka Janina na spacerze

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - biblioteczka

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - biblioteczka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×