Joanna Koroniewska pokazała twarz starszej córki. Włosy po babci, talent po mamie… „Szukam jeszcze co po tacie”

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska pochwaliła się sukcesem starszej córki, Janiny. Internauci są zachwyceni urodą nastolatki. W komentarzach padło mnóstwo komplementów.

Joanna Koroniewska od siedmiu lat łączy pracę i życie rodzinne. W 2014 roku została żoną Macieja Dowbora. Uroczystość odbyła się w Słomczynie pod Warszawą. Państwo młodzi próbowali ją zachować w tajemnicy przed mediami. Dlatego w ostatniej chwili informowali zaproszonych gości o szczegółach. Małżonkowie od kilku lat sprawdzają się w roli rodziców. Wychowują dwie córki: Janinę, która pojawiła się na świecie w 2009 roku oraz Helenę, która jest dziewięć lat młodsza.

Chociaż zakochani są osobami publicznymi, bardzo rzadko udostępniają wpisy, w których pojawiają się ich dzieci. W ten sposób chcą im zapewnić normalne dzieciństwo:

Bo to nie ich wina, że mają takich rodziców. A tak na poważnie – bo chcę im zapewnić normalne dzieciństwo. Takie to proste – zdradziła aktorka jakiś czas temu na Instagramie.

Joanna Koroniewska pokazała twarz starszej córki. Tak wygląda Janina Dowbor

Joanna Koroniewska w sobotni poranek pokazała wyjątkowe zdjęcie. Pozuje z najstarszą córką, Janiną, która patrzy w obiektyw. Chociaż twarz nastolatki przysłania maska ochronna, uwagę przyciągają jej długie włosy, a także piękne oczy. Ma na sobie białą sukienkę. Jej mama wygląda równie elegancko. Ubrała się w jasną marynarkę, którą połączyła z ciemną bluzką z głębokim dekoltem.

Aktorka w opisie podkreśliła, że jest bardzo dumna ze swojej córki, która jest utalentowanym muzykiem. Właśnie zdała egzaminy:

Dumna mama. Włosy po babci. Talent po mamusi. Szukam jeszcze co po tacie. Ciocia Mary. Dziękuję. Najlepszy fryz ever. I przede wszystkim Pani Profesor Beata Kierzkowska za wiarę i wytrwałość !! #egzaminy #kocham #flecistka #IIstopień #zdane #duma

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska)

Internauci w komentarzach gratulują sukcesu, a także doceniają urodę córki Koroniewskiej i Dowbora:

  • Ojej, ja widzę w jej oczach całą Ciebie. Pięknie.
  • Ależ piękne te włosy, ma niesamowite spojrzenie, takie dobre.
  • Gratulacje. I te piękne oczy.
  • Gratulacje dla Janki to kosztuje dużo pracy z resztą wychowanie też więc gratulacje dla rodziców.

Przyłączamy się do słów fanów i również gratulujemy nastolatce sukcesu.


Joanna Koroniewska z córką

Joanna Koroniewska z córką

Joanna Koroniewska pokazała córkę

Joanna Koroniewska pokazała córkę

Córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×