Mocno opalona Joanna Koroniewska bez makijażu! Wygląda zupełnie inaczej, komplementom nie ma końca!

Joanna Koroniewska córki

Joanna Koroniewska córki

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w social mediach. Często zaskakuje swoich obserwujących interesującymi fotografiami. Ostatnio na Instagramie umieściła zdjęcie bez makijażu, z bardzo intensywną opalenizną. Zobaczcie, jak wygląda.

Joanna Koroniewska do 2013 roku, przez trzy lata grała rolę Małgorzaty Chodakowskiej w serialu TVP2M jak miłość. Ta kreacja zapewniła jej ogólnopolską rozpoznawalność. Gwiazda zrezygnowała jednak z produkcji, urodziła drugie dziecko, a obecnie pojawiła się w nowym serialu kryminalnym Polsatu – Ślad.

Zobacz: Joanna Koroniewska szczerze o pracy na planie “M jak miłość”. Jej słowa mogą niektórych bardzo zaboleć: “Robiłam to wbrew sobie” [WIDEO]

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w social mediach. Co jakiś czas umieszcza na Instagramie zdjęcia, na których pokazuje, co aktualnie robi, czy też dzieli się przy fotografiach swoimi przemyśleniami.

Dwa razy „P” czyli przyjemne z pożytecznym .Wkuwanie, opalanie i doglądanie. Oczywiście zdecydowanie w innej kolejności. A jak tam u Was?!? Pracowicie czy w domu?!? Uściski!! – napisała przy najnowszym aktorka.

Joasia na zdjęciu jest bardzo opalona, nie ma na twarzy ani grama makijażu. Wygląda młodo i świeżo, ale zupełnie inaczej niż się przyzwyczailiśmy. Bez wątpienia pięknie. Letnia odsłona -korzystanie z promieni słonecznych, ładowanie baterii i przygotowywanie się do nowych wyzwań. Obserwujący pospieszyli z komentarzami.

  • U Mnie jest dwa razy R czyli radosny z rowerem.
  • U mnie pracowicie w domu, muszę odgruzować chałupę, a w przerwach zaglądam na ig albo odwrotnie.
  • Pobiegane, posprzątane czas na hamak… marzenie.
  • Bieganko poranne wzdłuż zatoki zaliczone.
  • Oj, jak pięknie!
  • Ładna fotka.
  • My właśnie w pociągu z Władka do Gdyni. Potem przesiadka, czyli do wieczora w towarzystwie PKP… Koniec urlopu, czas wrócić do rzeczywistości – dzielili się swoimi aktywnościami.

Aktorka zebrała na swoich social mediach spore grono sympatyków. Ludzie chętnie biorą udział w dyskusjach przez nią zainicjowanych, dzielą się doświadczeniem, zwierzają.

Zobacz: Małgorzata Socha i Joanna Koroniewska zadały szyku we Włoszech! Gwiazdy lansowały kreacje polskich projektantów!

Zobacz: Joanna Koroniewska w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Tylko dla nas gwiazda skomentowała swój udział w show [WIDEO]


Joanna Koroniewska i jej mocna opalenizna

Joanna Koroniewska i jej mocna opalenizna

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w romantycznej sesji w Juracie,

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w romantycznej sesji w Juracie,

Joanna Koroniewska pokazała się w bikini na plaży w Juracie

Joanna Koroniewska pokazała się w bikini na plaży w Juracie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×