Huczna impreza u Koroniewskiej. Pojawiła się śmietanka show-biznesu. Tym razem zrobiła domówkę na serio

Urodziny Joanny Koroniewskiej

Urodziny Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska wyprawiła huczną urodzinową imprezę! Wśród gości: Małgorzata Kożuchowska, Majka Jeżowska, Magdalena Schejbal, Ada Fijał oraz Małgorzata Socha! Scenografia jak z bajki! 

Joanna Koroniewska pochodzi z Torunia, ukończyła łódzką filmówkę, a w dorosłym życiu zakotwiczyła w Warszawie. Od 2000 do 2013 grała Małgorzatę Chodakowską w serialu Dwójki M jak miłość. Rola w serialu zapewniła jej ogólnopolską rozpoznawalność. Była uczestniczką programów rozrywkowych: Taniec z gwiazdami Tylko nas dwoje. 

Prywatnie od 17 lat jest w związku z prezenterem telewizyjnym – Maciejem Dowborem. Mają dwie córki, 11-letnią Janinę i 2-letnią Helenę. Uchodzą za parę idealną. Oboje mają poczucie humoru i potrafią żartować nawet z samych siebie. Wystarczy zajrzeć na ich profile w portalach społecznościowych.

Swoją działalność na Instagramie nazwali Domówką u Dowborów. Na każdej domówce oczywiście są goście, z którymi Dowborowie łączą się poprzez sieć. Internauci są zachwyceni naturalnym sposobem prowadzenia rozmów.

Urodziny Joanny Koroniewskiej

Z okazji 42. urodzin aktorki Joasia przygotowuje wielką fetę, którą pochwaliła się fanom. Do udziału w zabawie zaprosiła znane koleżanki m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Majkę Jeżowską, Magdalenę Schejbal, Ewa Chodakowska Adę Fijał oraz Małgorzatę Sochę. Wszystkie gwiazdy ubrane są w cukierkowe stroje jakby żywcem wyjęte z klipów Madonny czy Cyndi Lauper z lat 80. Po zdjęciach widać, że celebrytki miały świetną zabawę.

W życiu nie czułam się jednocześnie scenarzystą, asystentem scenografa, producentem i reżyserem w jednym!  Ważne, że CEL szczytny!!! – opisała pracę na palnie Joasia.

View this post on Instagram

Kochani!!???? Ogromnie dziękuję za naprawdę LAWINĘ życzeń od północy!!! Jesteście cudowni!!! Pamiętacie naszą pierwszą domową, urodzinową produkcję razem z @malgorzatakozuchowska_ i @adafijal ?!! ???????????????????? Dzisiaj nadszedł czas na kolejną!! ????✨???? Tak NAM się spodobało, że nie zatrzymujemy się!! ????????????Mamy nadzieję, że oprócz świetnej zabawy połączycie się z nami także w inny sposób!! Ale o tym więcej już o godz. 15.00!! Odpalimy maszyny! Czekajcie!!! Już teraz dziękuję WSZYSTKIM moim kochanym koleżankom- @malgorzatakozuchowska_ @adafijal @majka_jezowska_ @malgosia_socha @magdaschejbal @chodakowskaewa !! ????????????????Mój własny ogród nabrał innego znaczenia!! Dziękuję @wiewiorkaispolka !! Jesteście nieocenionymi scenografkami! @aleksandraoleczekhairstylist za MEGA FRYZURĘ!!!! @bart_czach za zdjęcia i montaż. W życiu nie czułam się jednocześnie scenarzystą, asystentem scenografa, producentem i reżyserem w jednym! ???????????????? Ważne, że CEL szczytny!!! Kocham, dziękuję i całuję!!! Do zobaczenia o 15!!! #dowborybehappy #urodziny #specjalne #makinoff #domowaprodukcja #happy #doZOBACZENIA #????????????????

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Od rana Joasia otrzymuje życzenia. Na Instagramie postanowiła wszystkim podziękować:

Kochani!! Ogromnie dziękuję za naprawdę LAWINĘ życzeń od północy!!! Jesteście cudowni!!! – napisała aktorka.

No i posypały się życzenia od przyjaciół z branży:

  • Joasiu Kochana! Niech Cię piękni i dobrzy ludzie otaczają, żeby Dowbi był bardziej znośny, żeby Twoje dziewczynki zdrowo i cudownie się rozwijały , żebyś ciągle miała w życiu ciekawie No i w końcu… żeby Ci jak najwiecej w tym życiu wychodziło!!! Twój Gąs LowjuCię – napisał Piotr Gąsowski
  • Lovju Sis! Najlepszego jeszcze raz! Dziękuję za Twoje dobre serce! – dodała Ada Fijał
  • Aaaaaaaaaa, dlaczego mnie z Wami nie nie ma????? Joasiu, Be Happy,Happy, Happy i Crazy, Crazy, Crazy taka jak jesteś !!!!!! Cudowności – dołączyła się do życzeń Beata Ścibakówna.

My także się dołączamy! Sto lat!


Joanna Koroniewska, Ewa Chodakowska

Joanna Koroniewska, Ewa Chodakowska

Joanna Koroniewska, Magdalena Schejbal

Joanna Koroniewska, Magdalena Schejbal

Joanna Koroniewska, Małgorzata Socha

Joanna Koroniewska, Małgorzata Socha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×