Joanna Jędrzejczyk zabrała partnera na salony! Pierwszy raz pokazała, kto skradł jej serce. Ale przystojniak!

Joanna Jędrzejczyk pokazała partnera

Joanna Jędrzejczyk pokazała partnera

Joanna Jędrzejczyk już nie jest singielką. Na jednej z branżowych imprez pokazała partnera. Kim jest i jak wygląda?

Joanna Jędrzejczyk jest najbardziej utalentowaną polską zawodniczką sportów walki. Największe sukcesy odnosiła w boksie tajskim. Tylko w tej dyscyplinie trzykrotnie zdobyła mistrzostwo świata, dwukrotne mistrzostwo Europy oraz pięciokrotne mistrzostwo Polski. Jest pierwszą Polką, której udało się dołączyć do organizacji MMA oraz jej mistrzynią w wadze piórkowej.

Jędrzejczyk rzadko opowiada o życiu prywatnym – do niedawna wiadomo było, że również i w nim wiedzie jej się bardzo dobrze. Przez lata była w szczęśliwym związku. W 2016 roku partner poprosił ją o rękę i zaczęli snuć coraz to poważniejsze plany na przyszłość. Gdy wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, musiała stawić czoła poważnemu kryzysowi w relacji.

Joanna Jędrzejczyk pokazała nowego partnera

Sportsmenka już od dłuższego czasu czuła, że jej narzeczony zaczął się od niej oddalać. Nie bez powodu, ponieważ okazało się, że poznał inną kobietę. To właśnie ona powiedziała Joannie, że mieli romans. Jędrzejczyk kilkukrotnie dawała narzeczonemu kolejną szansę, jednak ostatecznie postanowiła zakończyć związek.

W rozmowie z Galą wyjawiła, co sądzi na temat całej tej sytuacji:

Zdrada narzeczonego podcięła mi skrzydła. […] Moim zdaniem nie jesteśmy stworzeni do monogamii, ale z jakiegoś powodu jest ona dla nas najlepszym wyborem. Uważam, że jeśli ktoś decyduje się na wspólne życie, na partnerstwo, małżeństwo, dziecko, kredyt, coś wiążącego, to powinien wziąć za to odpowiedzialność. W moim słowniku nie ma słowa „zdrada”, jeśli chodzi o relacje, biznes, przyjaźń czy cokolwiek. To kwestia nie tylko wyboru, ale też wartości, które wyznaję – powiedziała.

Joanna przez długi czas była singielką, ponieważ nie czuła się gotowa na to, by zaufać drugiej osobie. Okazuje się, że najgorsze chwile ma już za sobą. Postanowiła dać sobie kolejną szansę na szczęście.

Na premierze sztuki Victoria True Woman Show, która odbyła się w Teatrze Garnizon Sztuki, pojawiła się w towarzystwie przystojnego bruneta. Para przez cały czas nie szczędziła sobie czułości, a z ich ust nie schodziły uśmiechy. Joanna Jędrzejczyk chętnie pokazywała partnera światu, wtulając się w jego ramiona.

W rozmowie z Pomponikiem jurorka programu Dance Dance Dance zdradziła, że odnalazła szczęście:

Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Zajęło mi trochę czasu, by znowu zaufać. I by znowu naprawdę polubić siebie i swoje ciało – wyjawiła.

Zdjęcia Jędrzejczyk i jej partnera znajdziecie w galerii, a my życzymy zakochanym dużo szczęścia.


Joanna Jędrzejczyk z partnerem

Joanna Jędrzejczyk z partnerem

Joanna Jędrzejczyk z partnerem

Joanna Jędrzejczyk z partnerem

Joanna Jędrzejczyk ma nowego partnera

Joanna Jędrzejczyk ma nowego partnera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×