Szukaj

Joanna Jędrzejczyk wydała oficjalne oświadczenie ws. współpracy z TVP. Gwiazdy TVN komentują

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk postanowiła zabrać głos w sprawie współpracy z TVP. Gwiazda opublikowała oświadczenie, w którym zaapelowała do fanów. Ma wielkie wsparcie od  świata show-biznesu.

Joanna Jędrzejczyk od kilku dni jest gwiazdą kolorowej prasy. Tym razem nie chodzi jednak o jej sportowe sukcesy i kolejne medale, ale o nową posadę w TVP.

W wiosennej ramówce stacji po raz kolejny pojawi się uwielbiany przez widzów program Dance Dance Dance. Na parkiecie pojawi się mnóstwo gwiazd, które zaprezentują swoje umiejętności taneczne. Ich zmagania podziwiać i oceniać będą nie tylko widzowie, ale także jury, które podda ich surowej ocenie. Format przed kolejną premierą przeszedł sporą rewolucję.

Za stołem jurorskim nie zobaczymy już Anny Muchy, która wprowadziła do programu mnóstwo kolorytu. Gwiazda nie ukrywała, że lubiła swoją rolę i nie bardzo rozumie decyzję dotycząca jej zwolnienia. W programie zabraknie też Roberta Kupisza, który oceniał występy uczestników. Ich miejsce zajęli Agustin Egurrola, którego przejście z TVN-u do konkurencyjnej stacji odbiło się szerokim echem, oraz Joanna Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk wydała oficjalne oświadczenie ws. TVP

Joanna Jędrzejczyk będzie jurorką w kolejnej edycji Dance Dance Dance. Internauci po ogłoszeniu tej decyzji nie ukrywali, że nie spodobało im się to, że przyjęła ona ofertę Telewizji Publicznej. Gwiazda bardzo długo milczała na ten temat, jednak dzisiaj postanowiła wydać oficjalne oświadczenie w sprawie.

Na swoim profilu w social mediach Joanna opublikowała bardzo obszerny wpis. Obecność w show TVP porównała do walki na ringu:

W nawiązaniu do ostatniej sytuacji i całego zamieszania wokół mojej osoby chciałam Wam powiedzieć, że jako człowiek i sportowiec zawsze walczyłam dla wszystkich Polaków, bez względu na wasze wyznanie, poglądy polityczne, kolor skóry, tożsamość seksualną. Jak wyjdę na kolejną walkę, to też będę walczyła dla wszystkich – dla tych, którzy mnie w komentarzach obrażają, jak również dla tych, którzy wysyłają serduszka. Tak samo jest w kwestii obecności mojej osoby w przestrzeni publicznej.

Gwiazda zaapelowała do swoich fanów o szacunek i poszukiwanie dialogu w każdym momencie. Ma wielką nadzieję, że Polacy są zdolni do kompromisu nawet w kontrowersyjnych kwestiach:

Szanuję każdego człowieka. Dla mnie Polska jest jedna. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzejemy do tego, żeby szukać kompromisu i wchodzić w dialog ze sobą, zamiast wzajemnie się zwalczać i dzielić, bo na koniec dnia patrzymy na to samo niebo i oddychamy tym samym powietrzem.

Wpis Joanny wywołał spore zamieszanie w sieci. Nie wszyscy internauci nadal są przekonani co do słuszności jej decyzji. Swoje wsparcie postanowili jednak okazać jej przyjaciele z show-biznesu, w tym gwiazdy TVN:

 • Keep going – napisał Jarosław Kuźniar.
 • Asiulka rób swoje. Jesteś wspaniała – skomentowała Paulina Krupińska.

Edyta Zając i Marcelina Zawadzka również dodały pod wpisem sportsmenki emotikony oraz serduszka, które świadczą o tym, że popierają jej słowa.


Tomasz Kammel i Joanna Jędrzejczyk

Tomasz Kammel i Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk w jury Dance Dance Dance

Joanna Jędrzejczyk w jury Dance Dance Dance

Joanna Jędrzejczyk - premiera nowego Jaguara

Joanna Jędrzejczyk - premiera nowego Jaguara

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  weź Aśka skończ te głupie tłumaczenia bo dobrze wiesz o co chodzi dla ludzi. Sprzedawaj się i pajacuj dalej w tvp twój wybór mój też – We mnie fana już nie masz.

 • Gośćjulita pisze:

  dlaczego ktoś próbuje narzucać komuś gdzie ma pracować ,ludzie opanójcie się ,skąd tyle jadu,zazdrość przez was przemawia .Joasiu rób swoje,to są twoje uczciwie zarobione pieniądze

  • Gość pisze:

   Nie są to uczciwe pieniądze , tylko zabrane służbie zdrowia czyli nam wszystkim .

 • XXx pisze:

  Zamiast jakieś durne oświadczenia . Po prostu powiedz zgodziłam sie bo dobrze płacą . Liżesz tyłek PIS i tyle

  • Gość polka pisze:

   pocalujcie Joasie w cztery litery peowskie hieny siejace nienawisc wobec narodowi polskiemu, dzielicie narod jestescie nic warci

 • Gośćgra pisze:

  towarzystwo wzajemnej adoracji

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×