Szukaj

Joanna Jędrzejczyk podzieliła się bolesnymi doświadczeniami: „To podcięło mi skrzydła”. Co się stało?

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk przez wiele lat była w udanym związku. Jej ukochany dopuścił się zdrady, czym złamał serce sportsmenki. W najnowszym wywiadzie opowiedziała, o tym jak wielki był to dla niej cios.

Joanna Jędrzejczyk jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich zawodniczek sportów walki. Uczestniczka MMA największe sukcesy odnosiła w boksie tajskim. W tej dyscyplinie trzykrotnie udało jej się zdobyć mistrzostwo świata, dwukrotne mistrzostwo Europy oraz pięciokrotne mistrzostwo Polski. Swoją przygodę ze sportem rozpoczynała jako amatorka, a w krótkim czasie zaczęła stawać na najwyższym podium. Jest pierwszą Polką w organizacji MMA oraz jej mistrzynią w wadze słomkowej.

Przez długi czas na ringu była niepokonana. Wiodła też udane życie prywatne, co dodawało jej skrzydeł podczas walki. Na krótko przed swoją pierwszą przegraną walką rozstała się z chłopakiem. Z ukochanym była związana przez 8 lat. Planowali wspólną przyszłość, a w 2016 mężczyzna się jej oświadczył. Wszystko runęło jednak jak domek z kart, gdy dowiedziała się o zdradzie swojego narzeczonego. Problemy osobiste zdecydowanie nie pomogły jej w karierze, a gwiazda sportu jeszcze przez długi czas nie mogła dojść do siebie.

Joanna Jędrzejczyk opowiedziała o zdradzie partnera

Rozstanie Joanny Jędrzejczyk z ukochanym nie należało do łatwych. Zawodniczka już od dłuższego czasu czuła, że się od siebie oddalają, jednak jej chłopak do samego końca nie przyznawał się do zdrady. Zrobiła to dopiero kobieta, z którą spotykał się jej były już ukochany. Gwiazda jeszcze 4 razy po rozstaniu wracała do swojego partnera, by ostatecznie zakończyć relację. W najnowszym wywiadzie dla magazynu Gala Jędrzejczyk opowiedziała o tym, jak ten bolesny czas wpłynął na jej życie.

Zdrada narzeczonego podcięła mi skrzydła. […] Moim zdaniem nie jesteśmy stworzeni do monogamii, ale z jakiegoś powodu jest ona dla nas najlepszym wyborem. Uważam, że jeśli ktoś decyduje się na wspólne życie, na partnerstwo, małżeństwo, dziecko, kredyt, coś wiążącego, to powinien wziąć za to odpowiedzialność. W moim słowniku nie ma słowa „zdrada”, jeśli chodzi o relacje, biznes, przyjaźń czy cokolwiek. To kwestia nie tylko wyboru, ale też wartości, które wyznaję – wyznała Jędrzejczyk w Gali.

Gwiazda sportu postanowiła wydać drugą już książkę autobiograficzną, w której opowiedziała między innymi o kulisach rozpadu swojego długoletniego związku. Biografia zatytułowana Czarno na białym od 27 stycznia jest dostępna w księgarniach w całej Polsce.


Joanna Jędrzejczyk - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Joanna Jędrzejczyk - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Joanna Jędrzejczyk - premiera filmu Kobiety Mafii 2

Joanna Jędrzejczyk - premiera filmu Kobiety Mafii 2

Joanna Jędrzejczyk Agent Gwiazdy 2 - odcinek 5

Joanna Jędrzejczyk Agent Gwiazdy 2 - odcinek 5

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×