Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski pochwalili się zdjęciami ze ślubu. Uroczystość utrzymano w niezwykłym klimacie

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski spotykają się od kilku lat. Zakochani doczekali się już pierwszego dziecka. W miniony weekend bawili się na ślubie. Pochwalili się zdjęciem.

Joanna Jarmołowicz jest doskonale znana fanom serialu M jak Miłość. Aktorka od 2018 wciela się w Katię. Wcześniej widzowie mogli ją zapamiętać z takich produkcji jak: Sandland, Planeta singli. Od 2020 gra także w serialu Pierwsza Miłość, gdzie pojawia się jako Halinka. Młoda aktorka szybko zjednała sobie sympatię fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą nie tylko jej zawodową karierę, ale także jej życie prywatne.

Fani interesują się życiem aktorki także ze względu na jej miłosne perypetie. Gwiazda telenoweli przez krótki czas była w związku z Antkiem Królikowskim. W 2015 roku tabloidy rozpisywały się o ich romansie. Uczucie nie trwało zbyt długo, ale szybko okazało się, że Asia dzięki tej znajomości poznała prawdziwą miłość. Jarmołowicz związała się z Janem Królikowskim, czyli młodszym brat aktora.

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski pokazali zdjęcia ze ślubu

Joanna i Jan doskonale się dogadują i już doczekali się pierwszego dziecka. W 2019 roku na świat przyszedł ich syn Józef. Chłopiec jest oczkiem w głowie całej rodziny Królikowskich. Małgorzata Ostrowska-Królikowska bardzo cieszyła się z narodzin pierwszego wnuka i chętnie publikuje w sieci kolejne zdjęcia z chłopcem.

Od czasu narodzin maluszka cały czas pojawiają się plotki o ślubie jego rodziców. Wiadomo, że jakiś czas temu planowali uroczystość, ale jak na razie nie stanęli na ślubnym kobiercu. Zdążyli ich już wyprzedzić Antek i Joanna Opozda, a także młodsza siostra, czyli Julia Królikowska, która również wyszła za mąż.

Teraz ślub wziął także starszy brat Joanny, czyli Ireneusz. Aktorka jest z nim bardzo związana. Jak donosi Super Express, na ślubie Jarmołowicz pełniła rolę świadkowej panny młodej, a Jan odczytał w kościele Słowo Boże.

Przystojny Ireneusz w miniony weekend w urokliwym kościele w Belsku Dużym koło Grójca poślubił przepiękną Dominikę. Joasia była świadkiem panny młodej, jej ukochany Janek przeczytał fragment Pisma Świętego – czytamy w tabloidzie.

Aktorka i brat Antka Królikowskiego pochwalili się w social mediach jednym zdjęciem już z sali weselnej. Widać, że dopisywał im świetny humor.

Weselmy się i radujmy się 2 – napisała.

Jak opisuje Super Express, cała uroczystość została urządzona w iście bajkowym i zimowym klimacie. Kościół zdobiło mnóstwo białych ośnieżonych gałązek. Pojawił się także zielony świerk i mnóstwo lampek, a świątynia wyglądała niczym lodowy zamek. Teraz nie pozostaje nic innego tylko czekać aż Asia i Janek zdecydują się sformalizować związek.


Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski

Joanna Jarmołowicz na weselu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Joanna Jarmołowicz na weselu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Asia Jarmołowicz – Wielkanoc 2021

Asia Jarmołowicz – Wielkanoc 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×