Joanna Jabłczyńska w bikini zaprezentowała swoje wymiary w pełnej okazałości! Odchudzona aktorka kusi ciałem w tropikach

Joanna Jabłczyńska w bikini. Wymiary aktorki

Joanna Jabłczyńska w bikini. Wymiary aktorki

Joanna Jabłczyńska skończyła 33 lata, jednak nieustannie wygląda jak nastolatka. Jej dziewczęca uroda zdobi od lat popularne polskie seriale, a fani jej talentu z uwagą śledzą jej wszystkie sukcesy. Gwiazda sprawiła ostatnio swoim wielbicielom wielką niespodziankę w postaci zdjęcia w bikini.

Joanna Jabłczyńska swoją przygodę z filmem rozpoczęła z przytupem, wcielając się w rolę Tosi w Nigdy w życiu. Młoda aktorka zagrała wówczas u boku samej Danuty Stenki. Największą rozpoznawalność w mediach przyniosła jej jednak postać Marty Konarskiej w serialu Na Wspólnej. Gwiazda była także uczestniczką kilku telewizyjnych shows, takich jak: Taniec z gwiazdami, Twoja twarz brzmi znajomo, Agent – Gwiazdy i Jak oni śpiewają?.

Joasia może pochwalić się nie tylko świetnym głosem, urodą i wdziękiem, ale także piękną wysportowaną sylwetką. Ostatnio gwiazda Na Wspólnej sprawiła fanom niespodziankę w postaci zdjęć w bikini, które znakomicie podkreśliło jej dziewczęce kształty. Fotografia powstała podczas jej egzotycznych wakacji w Jordanii, gdzie upały dochodzą do 35 stopni:

Słyszałam, że w Polsce śnieg spadł – napisała Joanna puszczając oko w kierunku swoich wielbicieli.

Aktorka upaja się klimatem pięknego kraju Bliskiego Wschodu położonego w Azji Południowo-Zachodniej. Jabłczyńska, która swoim obserwatorom doskonale znana jest ze swojego zamiłowania do sportu, nie odmawia sobie mokrego szaleństwa w Morzu Czerwonym, czego namiastkę możemy podziwiać na uroczych fotografiach jakimi podzieliła się z internautami.

Wirtualni obserwatorzy mają tylko jedną uwagę do szczuplutkiej aktorki – twierdzą, że jest chudziutka jak patyczek i koniecznie powinna przybrać na wadze. Dodajmy, że wymiary Joanny Jabłczyńskiej to 60 kg przy wzroście 170 cm.

Czy ich obawy są uzasadnione? Naszym zdaniem Joanna wygląda wręcz idealnie! Spójrzcie tylko na jej płaski brzuch!

Zobacz: Szczęśliwa Julia Wieniawa paraduje w seksownym bikini na istnym krańcu świata! Ma ciało jak Miss Świata!

Zobacz: Maja Bohosiewicz wyglądem w bikini powala na kolana! Tylko Ania Lewandowska może się z nią równać!

Zobacz: Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak przytył?!


Joanna Jabłczyńska kusi w stroju plażowym z Jordanii

Joanna Jabłczyńska kusi w stroju plażowym z Jordanii

Joanna Jabłczyńska pokazała brzuch w bikini (pierwsza z lewej)

Joanna Jabłczyńska pokazała brzuch w bikini (pierwsza z lewej)

Joanna Jabłczyńska w bikini

Joanna Jabłczyńska w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×