Szukaj

Krótkie blond włosy i grzywka. Joanna Jabłczyńska pokazała się w nowej fryzurze. W ogóle do niej nie pasuje

Joanna Jabłczyńska nowa fryzura

Joanna Jabłczyńska nowa fryzura

Joanna Jabłczyńska pokazała się fanon w zupełnie nowej odsłonie. Blond włosy, ostre cięcie i grzywka, które upodobniły ją do piosenkarki Sii. Jak wygląda?

Joanna Jabłczyńska swoją karierę w show-biznesie zaczynała już jako mała dziewczynka. Mając zaledwie kilka lat, trafiła do słynnego dziecięcego zespołu Fasolki, a później razem z grupą wokalno-taneczną występowała w programach Tik-tak i Teleranek. Od wielu lat aktorka pojawia się w serialu Na Wspólnej, gdzie gra jedną z głównych ról. To właśnie postać serialowej Marty przyniosła jej wielką sympatię widzów i jeszcze większą rozpoznawalność. Wszystko to odzwierciedlają jej social media.

Profil społecznościowy Jabłczyńskiej obserwuje ponad 93 tysiące fanów, którzy skrzętnie śledzą każdy jej krok. Gwiazda na Instagramie zamieszcza zdjęcia, na których pokazuje swoje kolejne zawodowe projekty, oraz zdradza również sporo szczegółów ze swojego życia prywatnego. Z jej konta możemy się dowiedzieć, że aktorstwo nie jest jej jedyną pasją. Uwielbia także biegać, zawłaszcza w towarzystwie swojego uroczego psiaka. Ostatnio postanowiła pokazać się fanom w zupełnie nowej fryzurze.

Joanna Jabłczyńska w krótkich blond włosach

Joanna od lat nie eksperymentowała z fryzurą. Gwiazda nie decydowała się nigdy na radykalne zmiany w wyglądzie. Odkąd sięgamy pamięcią, nosi włosy długości do ramion, które czasami układają się w delikatne fale lub zostają potraktowane prostownicą. Nigdy też radykalnie nie zmieniła koloru, czasami jedynie decydowała się na delikatne pasemka, które miały za zadanie rozświetlić ciepły odcień brązu.

Teraz Joanna postanowiła zaskoczyć fanów i pokazać im się w zupełnie nowej odsłonie.

Zmiany, zmiany, zmiany…

Gwiazda zafundowała sobie sporą metamorfozę. Jej włosy są znacznie krótsze i radykalnie zmieniły kolor. Pojawiła się też prosta grzywka. W następnym poście aktorka postanowiła uspokoić fanów i zdradziła, że jej metamorfoza, to jedynie peruka na potrzeby serialu Na Wspólnej.

Fani zdecydowanie odetchnęli z ulgą, ponieważ pod zdjęciem Joanny w blond włosach większość z nich zgodnie stwierdziła, że wolą ją w poprzedniej naturalnej fryzurze.


Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska - pokaz Dawida Wolińskiego

Joanna Jabłczyńska - pokaz Dawida Wolińskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×