Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Piękna gwiazda Polsatu walczy z rakiem. „Nie ma mnie na antenie już jakiś czas, pytacie dlaczego…”

Joanna Górska z Polsat News ma raka piersi


Joanna Górska z Polsatu walczy z rakiem piersi

Joanna Górska jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych twarzy Polsat News. Kilka dni temu na swoim profilu na Facebooku zamieściła hasło Badaj cycki, teraz wyjaśniła jakie są powody jej nieobecności na antenie. Górska poinformowała, że rozpoczęła walkę z rakiem.

Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego, a ja nie odpowiadałam… Czas powiedzieć o co chodzi. Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse.
Do zobaczenia.

Joanna jest mamą kilkuletniego synka. Chustka na jej głowie może świadczyć o tym, że dziennikarka rozpoczęła już chemioterapię. Wierzymy, że ta walka zostanie uwieńczona sukcesem i szybkim powrotem do zdrowia. Jest dla kogo walczyć pani Joanno!

Trzymamy kciuki, musi się udać!

Przerażające zdjęcie chorej na raka pięknej Brendy z „Beverly Hills 90210” wstrząsnęło całym internetem

Przeprowadzasz badania profilaktyczne?Komentarzy: 9


Gość | 16 listopada 2017, 06:49

Ja zachorowałam w 2012 roku, wyszłam, jak poszła w porę będzie zdrowa, jest dziennikarka a nie gwiazda


Gość | 27 października 2017, 16:17

am.. Mój ojciec ma raka trzustki, wykryty w lutym tego roku. Lekarze dali mu kilka miesięcy życia. W tej chwili jak on to nazywa „chodzi na imprezy chemiczne” czyli na cykle chemii i Tato wyszukał w necie Sklep internetowy Konopna Farmacja Poznań i kupił tam ekstrakt konopny CBD + CBDA 6 % , napisze stronę choć co nie który będą odbierać to za reklamę www konopiafarmacjapl , ale warto kupić takie rzeczy z sprawdzonych źródeł Świeże wyniki rezonansu – choroba cofnęła się o 40%. Zaznaczam tylko, że to rak w IV notabene ostatniej fazie, więc lekarze nie dawali żadnych szans a teraz przychodzą i robią „rybkę”…. Cóź nauka i medycyna jest potrzebna, ale nie można jej zawierzać w 100% tylko szukać innych rozwiązań oczywiście w granicach rozsądku. Lekarze mówią, że to cud…. hmm Zdrowia Pani Asiu


Gość | 26 października 2017, 20:11

Takie raczki wymazuje się bez problemu zadnego… Nafta i płyn lugola i po srawie dziesiatki widzielismy takich i gorszych przypadków ludzie wracaja do zdrowia bez pomocy od OPRAWCÓW Z ONKOLOGII.


Mirellka2X | 25 października 2017, 10:49

Musze sie wam pochwalic w koncu schudlam – 7 kg. Przewalilam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Gość | 22 października 2017, 17:04

to kara boska za antypolską propagandę


Minds Fist | 21 października 2017, 21:32

Regularne zażywanie Estrogenu w postaci tabletek powinno zapobiec w rozwijaniu się komórek Nowotworowych , Zażywanie zgodnie z zaobserwowanymi zmianami … Polecam wejść na mój profil i przeanalizować diagnostykę. choroby [ Album 89 nazwa projektu FB ] lek do zamówienia przez internet … Zycze szybkiego powrotu do zdrowia .


Dr. X | 21 października 2017, 21:30

Regularne zażywanie Estrogenu w postaci tabletek powinno zapobiec w rozwijaniu się komórek Nowotworowych , Zażywanie zgodnie z zaobserwowanymi zmianami … Polecam wejść na mój profil i przeanalizować diagnostykę. choroby [ Album 89 nazwa projektu ] lek do zamówienia przez internet … Zycze szybkiego powrotu do zdrowia .


Gość | 21 października 2017, 17:18

Hiena z Ciebie Jastzębska,jakim cudem zapraszaja cie do tvn nie mam pojecia.


Antonina | 21 października 2017, 16:57

Pani Joanno,zycze wytrwalosci w walce o zdrowie.Czekamy na Pania! Musi sie udac i my tez w to wierzymy.
A tak na marginesie,to czy ktos moze mi wyjasnic,dlaczego badania przesiewowe w rozpoznawaniu wczesnego stadium raka tj.mammografia i USG jest bezplatna tylko dla kobiet do 69 roku życia.Emeryci maja z emerytury pobierane składki na ochrone zdrowia,bez wzgledu na wysokosc emerytury.Oplata za badania jest wysoka szczegolnie wtedy,gdy emerytura wynosi ok 1000 zl na reke.Pozdrawiam.


Dodaj komentarz
×