Joanna Górska z Polsatu POKONAŁA RAKA! „Za nami pół roku piekła!”

Joanna Górska pokonała raka

Joanna Górska pokonała raka

Joanna Górska zakończyła chemioterapię

We wrześniu 2017 roku dziennikarka Polsat News Joanna Górska niespodziewanie zniknęła z wizji, bowiem musiała się zmierzyć z trudną walkę z rakiem. W październiku uspokoiła zaniepokojonych fanów optymistycznym wpisem:

Teraz będzie już tylko lepiej!

Joanna Górska wróciła niedawno z cudownych wakacji, po których czekała ją ostatnia chemioterapia. O tym fakcie postanowiła poinformować swoich internetowych fanów:

 Za nami pół roku piekła. Daliśmy radę! Dziś ostatni wlew. Jesteśmy z @robertszulc przeszczęśliwi. Wyścig z dziadem zaczęliśmy w lipcu. Za nami pół roku piekła. Daliśmy radę! Meta już niedaleko ??? Dziękujemy za wsparcie ? dziękujemy z całego serca – czytamy na jej Instagramie.

Wszyscy trzymają kciuki za panią Joannę. Z pewnością to nie jest koniec walki dziennikarki z chorobą. Po chemioterapii Górską czekają regularne kontrole lekarskie i seria badań. Jednak w tej chwili Joanna najgorszy etap choroby dzielnie pokonała, udowadniając światu, że rak piersi to nie wyrok!

Przypomnijmy, że podczas terapii Górska wróciła do pracy, a nawet była na Szeszelach. Jej podróż  była szeroko komentowana przez zatroskanych stanem jej zdrowia fanów. Niektórzy z nich krytykowali jej daleką podróż. Górska wówczas opublikowała obszerny kolejny wpis:

Było pięknie ? Pora wracać ✈ Zabieram kilogramy energii i piękne wspomnienia.
Dałam radę ???Wzięłam udział w dziewiątej racie @worldinstages Projekt ma się świetnie, realizujemy to co zaczęło się przed chorobą ?
Niektórym może się wydawać, że to szaleństwo … ale zapewniam jest w nim metoda. Byliśmy do wyjazdu super przygotowani i zabezpieczeni (dodatkowe ubezpieczenie i antybiotyki się nie przydały).
Cały czas słuchaliśmy mojego organizmu, nic na siłę – nie widziałam wszystkich plaż na wyspach do których dopływaliśmy, nie wychodziłam na każdy punkt widokowy, nie opalałam się i nie kąpałam w oceanie… Ale jeździłam na rowerze na pięknej La Digue, słuchałam szumu fal i palm, relaksowałam się maxx, jadłam fajne owoce i dużo ryb, upajałam się zielenią i całą paletą barw ? Zadanie wykonane! Udowodniłam sobie, że mogę w miarę normalnie żyć, realizować marzenia i nie zamykać się w czterech ścianach. @robertszulc dziękuję!
We wtorek i środę zapraszam na poranek w @polsatofficial
#nagroda #leczenie #cancer #staystrong – napisała na swoim Instagramie.

Trzymamy kciuki i życzymy pani Joannie całkowitego powrotu do zdrowia.

Maciej Dowbor nie ma ochoty pracować z Katarzyną Dowbor! Dziennikarz odrzucił genialną propozycję Polsatu!

Znany jasnowidz doskonale wie, co tak naprawdę wydarzyło się z Tomaszem Mackiewiczem na szczycie Nanga Parbat!

Pełna entuzjazmu chora na raka dziennikarka Polsatu motywuje kobiety! “Dziad dobity, oby nie wrócił”


Joanna Górska jedzie na wakacje

Joanna Górska jedzie na wakacje

Joanna Górska pochwaliła się zdjęciem bez peruki

Joanna Górska pochwaliła się zdjęciem bez peruki

Joanna Górska motywuje kobiety

Joanna Górska motywuje kobiety

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×