Joanna Górska pokonała raka, zdjęła perukę i pokazała swoje prawdziwe włosy. Fanki oniemiały ze wzruszenia

Joanna Górska

Joanna Górska

Joanna Górska trzy lata temu dowiedziała się, że ma nowotwór piersi. Dziennikarka przebieg swojej choroby relacjonowała na Instagramie. W walce, którą wygrała, wspierały ją setki kobiet. Właśnie pochwaliła się swoimi nowymi, własnymi włosami.

Joanna Górska to dziennikarka, która od niemal dekady jest związana ze stacją Polsat. Trzy lata temu jej życie na zawsze się zmieniło. W lipcu 2017 roku zdiagnozowano u niej raka piersi. Nie miała ona zamiaru się poddać i rozpoczęła batalię o zdrowie. Gdy dowiedziała się, że ma nowotwór, postanowiła całą swoją walkę z chorobą relacjonować w social mediach. Regularnie opisywała na Instagramie to, co się u niej dzieje. Prezenterka Informacji nie tylko otrzymywała mnóstwo słów wsparcia, ale sama także stała się podporą i motywacją dla innych osób, które walczą z tą straszną chorobą.

Mimo że ma za sobą naprawdę ciężkie chwile, stara się optymistycznie patrzeć na świat. Nawet wpisy, które dodawała podczas najtrudniejszych momentów leczenia, były pełne motywacji i nadziei na lepsze jutro. Od dłuższego czasu Joanna znowu może cieszyć się odzyskanym życiem.

Dokładnie dwa lata temu o tej porze szłam na ostatnią chemię (…). Później była operacja i radioterapia. Udało się. Stuprocentowa odpowiedz na leczenie, jak mówią lekarze, jest jak los na loterii i bilet na drugie życie – pisała w styczniu tego roku na swoim Instagramie.

Dziennikarka stara się doceniać każdy dzień, a swoją pozytywną energię przekazuje innym kobietom, potrzebującym wsparcia. W czwartek na Instagramie gwiazdy Polsatu pojawiło się nowe zdjęcie, na którym widać, że po ciężkich chwilach nie pozostał żaden ślad.

Joanna Górska wygrała walką z nowotworem

Joanna Górska wie, że w internecie jej poczynania obserwuje mnóstwo ludzi. Pomimo tego co przeszła, stara się być motywacją dla innych. Właśnie dodała nowe zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak rewelacyjnie teraz wygląda. Największą radością jest dla niej odzyskane zdrowie, ale cieszy ją również fakt, że znowu ma własne, długie włosy.

Niby to tylko włosy… ale cieszy każdy centymetr. Jeszcze chwila i będą takie jak przed dziadem – napisała pod zdjęciem.

Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od internautów. Fanki oniemiały na widok swojej idolki:

  • Pięknie pani wygląda.
  • Pięknie jak zawsze.
  • Jest pani piękna. Dużo zdrowia życzę.
  • Wspaniale. Pięknie rosną.

My również dołączamy się do wszystkich komplementów i życzymy Joannie dużo zdrowia.


Joanna Górska

Joanna Górska

Joanna Górska pokazała wyniki swoich badań oraz nową fryzurę

Joanna Górska pokazała wyniki swoich badań oraz nową fryzurę

Joanna Górska przed operacją wycięcia guza

Joanna Górska przed operacją wycięcia guza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×