Joanna Górska już nie pracuje w Polsacie. Widzowie nieźle się zdziwili, gdy zasiadła w „DDTVN”. To dopiero zmiana

Joanna Górska w DDTVN

Joanna Górska w DDTVN

Joanna Górska przez 12 lat była związana z Polsat News. Dziennikarka przeniosła się do konkurencji. Dzisiaj zadebiutowała w Dzień Dobry TVN. Jak jej poszło?

Joanna Górska przez lata była jedna z gwiazd stacji Polsat News. Tam pojawiała się na ekranach telewizorów, by na bieżąco informować widzów o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata. Chociaż jej kariera zawodowa była bardzo prężna, to w międzyczasie musiała zmierzyć się z poważną chorobą. Wykryto u niej nowotwór. Zmiana pojawiła się w piersiach, ale dzięki lekarzom i walce o zdrowie udało jej się wyjść ze wszystkiego obronną ręką. Ogromny niepokój poczuła, jednak gdy zachorowała wiosną tego roku na koronawirusa. Będąc po tak ciężkich zdrowotnych przejściach, jest organizm, był mocno osłabiony.

Odebrałam wynik i byliśmy w ciężkim szoku, że jest pozytywny. Mimo że Robert już prawie się pakował, okazało się, że nigdzie nie leci i dodatkowo wszyscy będziemy zamknięci – mówiła w wywiadzie dla Polsat News.

I tym razem odważnie stawiła czoła chorobie i wstała na nogi. Dziennikarka uporała się ze zdrowiem i postanowiła nieco zmienić swoje życie. Pożegnała się z pracą na antenie Polsat News i w sieci.

30.07.2021 – ostatni dzień pracy w Telewizji Polsat i Polsat News. Ostrobramska 77 – to był mój drugi dom przez dwanaście lat. Kawał życia Zabieram ze sobą wspomnienia świetnych programów z fantastycznymi ludźmi. Dziękuję! – pisała na Instagramie.

Joanna Górska zadebiutowała na antenie TVN

Joanna Górska przez lata pracy na wizji zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów. Z niecierpliwością czekali oni na, to kiedy znowu będą mogli zobaczyć ją na antenie. Dzisiejszego ranka zaskoczyła ich, debiutując w Dzień Dobry TVN. Na ekranie nie było widać po niej stresu, ale już w sieci przyznała, że odczuła te kilka miesięcy przerwy. Podziękowała też prowadzącym dzisiejsze wydanie śniadaniówki, czyli Ewie Drzyzdze i Agnieszce Woźniak-Starak za to, że dodały jej nieco odwagi.

Pierwsze koty za płoty. Myślałam, że nie brakuje mi telewizyjnego świata, ależ się myliłam. Jednak ciągnie wilka do lasu. Bardzo dziękuję @dziendobrytvn za zaproszenie, a @aga_wozniak_starak i @ewa_drzyzga za pomoc w próbach okiełznania stresu. Zbyt długie przerwy nie są dobre – napisała dziennikarka.

Joanna poprowadziła pierwszy przegląd prasy w śniadaniówce, a widzowie w komentarzach pod postem zapewnili ją, że nie musiała się stresować, ponieważ wypadła doskonale. Widzieliście debiut Górskiej na antenie TVN?


Joanna Górska zadebiutowała w Dzień Dobry TVN

Joanna Górska zadebiutowała w Dzień Dobry TVN

Joanna Górska zadebiutowała w Dzień Dobry TVN

Joanna Górska zadebiutowała w Dzień Dobry TVN

Joanna Górska walczy z rakiem

Joanna Górska walczy z rakiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×