Joanna Brodzik promuje kontynuację „Magdy M” w stylizacji z pierwszego sezonu serialu! Entuzjazm fanów przeogromny

Joanna Brodzik

Joanna Brodzik

Joanna Brodzik pokazała się w stylizacji, w której wygląda zupełnie jak odgrywana przez nią przed laty bohaterka serialu Magda M. Fani nie pozostawili tego bez reakcji.

Magda M. to serial, który wiele lat temu podbił serca widzów. Losy rezolutnej prawniczki Magdy Miłowicz tak bardzo wciągnęły fanów, że przed telewizorami podczas emisji każdego odcinka gromadziła się rekordowa liczba osób. Ostatni sezon przyciągał przed odbiornikami średnio ponad 4 miliony Polaków. Nawet teraz, po wielu latach od zakończenia emisji powtórkowe odcinki cieszą się sporą popularnością. Sympatycy tej produkcji nadal mają nadzieję, że jeszcze zobaczą swoją ulubienicę na ekranie i poznają dalsze losy jej związku z Piotrem Korzeckim.

W uwielbianą bohaterkę serialu brawurowo wcieliła się Joanna Brodzik. Serce tej postaci przez długi czas było w rozterce i borykała się z uczuciowymi problemami. Największą miłość prawniczki w tym formacie zagrał Paweł Małaszyński. Aktorzy niedawno świętowali razem 15 rocznicę premiery, a sesją zdjęciową zrobili fanom ogromną niespodziankę.

Joanna Brodzik w stylizacji z serialu Magda M.

Powrót na ekrany Magdy M., to marzenie wielu fanów hitowego serialu. Nadzieję widzów mocno rozbudziło to, że TVN zaczyna wracać do dawnych produkcji, które cieszyły się sympatią widzów. Kolejnym punktem, który stał się tematem do dyskusji o powrocie na antenę, jest książka, która niedawno miała swoją premierę.

Scenarzysta Radosław Figura stworzył kontynuację losów Miłowicz – Magda M. Słoneczna strona. Autor publikacji, razem z Joanną Brodzik i Darią Widawską, spotkali się, by promować wydawnictwo. Odtwórczyni głównej roli pojawiła się w sukience w słynne już grochy, które uwielbiała jej bohaterka oraz z bukietem słoneczników, które są ukochanymi kwiatami odgrywanej przez nią prawniczki.

Wczoraj odbyła się premiera książki „Magda M. Słoneczna strona” autorstwa @radoslawfigura. Zachęcam Was do lektury i do sprawdzenia, co zmieniło się w świecie Magdy Miłowicz i jej przyjaciół – napisała Joanna Brodzik.

Fani pokochali książkę, ale nadal marzą o tym, by zobaczyć ulubionych aktorów znowu w kultowych rolach, które wykreowali przed laty. Można powiedzieć, że stanowczo domagają się oni tego, aby serial pojawił się w ramówce stacji. Po premierze książki zareagowali niemal natychmiast. Na Facebooku postało nawet specjalne wydarzenie, w którym apelują do władz stacji.

Tęsknimy za Magdą M.! Książka „Magda M. ciąg dalszy nastąpił” jest świetna i dobrze się sprzedała. Teraz pojawia się druga książka „Magda m Słoneczna strona”, ale to za mało. Byliśmy przekonani, że pójdzie za tym wersja fabularna; serial albo film. W czasach, gdy TVN kontynuuje po latach inne seriale jako fani Magdy M zwracamy się z prośbą do telewizji TVN o kontynuację losów naszej ulubionej prawniczki. To był przecież jeden z największych sukcesów serialowych stacji TVN. MAGDA M. stała się postacią kultową! Za jej sprawą przybyło spore grono studentów na studiach prawniczych. Powstały niezliczone prace i artykuły prasowe o pokoleniu MAGDY M! A sukces książki świadczy o tym, że wciąż jest zapotrzebowanie na historię zagraną przez Joannę Brodzik, napisaną przez Radosława Figurę i wyemitowaną przez TVN ! CZEKAMY – czytamy w opisie wydarzenia.

My jak najbardziej podpisujemy się pod prośbą widzów i chociaż książka jest świetna, to również chętnie zobaczylibyśmy ponownie Joasię Brodzik z całą obsadą na ekranie.


Joanna Brodzik promuje książkę Magda M. Słoneczna strona

Joanna Brodzik promuje książkę Magda M. Słoneczna strona

Joanna Brodzik promuje książkę Magda M. Słoneczna strona

Joanna Brodzik promuje książkę Magda M. Słoneczna strona

Joanna Brodzik i Daria Widawska promują książkę Magda M. Słoneczna strona

Joanna Brodzik i Daria Widawska promują książkę Magda M. Słoneczna strona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×