Szukaj

Joanna Brodzik oficjalnie o swojej roli w “M jak miłość”! Na te słowa czekali wszyscy fani serialu!

M jak miłość. Czy Joanna Brodzik zagra w serialu?

Joanna Brodzik o roli Małgosi w M jak miłość

Joanna Brodzik nie wraca do M jak miłość. Aktorka zdementowała plotki o tym, że miałaby wcielić się w rolę Małgosi Mostowiak i tym samym zastąpić Joannę Koroniewską. Przeczytaj oświadczenie gwiazdy.

Fani M jak miłość od lat namawiają producentów do zmiany wątku Małgosi Mostowiak, która uciekła z Polski do Stanów Zjednoczonych. Siostra Marka, Marysi i Marty spakowała walizki i wyprowadziła się za ocean zrywając kontakt z całą rodziną. Ostatnio pojawiły się plotki o jej rzekomym powrocie, ale… z drobną zmianą. W postać Małgosi podobno miała wcielić się Joanna Brodzik.

Wszystko zaczęło się od wpisu Joanny Koroniewskiej, która na Facebooku zdradziła, że nie zamierza wracać na plan serialu, ale być może jej miejsce zajmie inna aktorka:

Na pewno nie wracam, ale może ktoś za mnie. Tego nie wiem – napisała Koroniewska w październiku 2017.

Okazuje się, że jeśli Małgosia wróci do Grabiny to na pewno nie zagra jej Brodzik. Ukochana przez tysiące Polaków aktorka na pewno nie dołączy do obsady M jak miłość. Gwiazda wystosowała w tej sprawie oficjalne oświadczenie, którym zdementowała wyssane z palca plotki, które wypuścił jeden z tabloidów:

Z ogromną serdecznością i szacunkiem dla Twórców i Widzów serialu “M jak miłość” chciałabym zawiadomić, że publikowane w mediach informacje na temat mojego udziału w produkcji, nie są prawdziwe. Mocno wierzę, że kolejne działanie i zadania – nie tylko będą dla mnie wyzwaniem, ale również radością dla widzów i perspektywą wielu interesujących, ważnych materiałów dla mediów – napisała Joanna (zachowaliśmy pisownię oryginalną).

Czy to oznacza, że w M jak miłość czekają nas jeszcze większe zmiany w obsadzie niż można było przypuszczać?

???? OŚWIADCZENIE ????Z ogromną serdecznością i szacunkiem dla Twórców i Widzów serialu M jak miłość chciałabym zawiadomić,…

Opublikowany przez Joanna Brodzik Środa, 6 lutego 2019

Joanna Brodzik dołączy do „M jak Miłość”?! Gwiazda postawiła produkcji twarde warunki

M jak Miłość: Syn Marty ma nową twarz! Kto zastąpił Adriana Żuchewicza?

Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście” powróciła! Nowe sceny z Sarah Jessicą Parker wywołały trzęsienie w mediach [WIDEO]


Czy oglądasz “M jak miłość”?

×