Joanna Brodzik i Paweł Wilczak razem na salonach! Pierwszy raz od dwóch lat i serii doniesień o kryzysie

Paweł Wilczak i Joanna Brodzik na salonach

Paweł Wilczak i Joanna Brodzik na salonach

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak razem na premierze filmu Pan T. Para nie pokazywała się na salonach przez dwa lata. Ich obecność po tak długiej nieobecności nie pozostawia wątpliwości – doniesienia o kryzysie były nieprawdziwe!

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak znów pojawili się razem. I to nie w reklamie, ale na ściance. A wszystko to z powodu premiery filmu Pan T., w którym życiowy partner aktorki gra tytułową rolę. Ich obecność wywołała spore zamieszanie na czerwonym dywanie. W końcu w ostatnim czasie kolorowa prasa donosiła o kryzysie w związku pary.

Plotki były różne. Twierdzono, że w relację słynnego duetu wkradła się rutyna, spekulowano także na temat rzekomej zazdrości o wzajemną karierę. Zwłaszcza w chwili, w której Joanna błyszczała na deskach teatru i na planie seriali, a Paweł spełniał się jako ambasador marki popularnej sieci telefonii komórkowej, z którą podpisał lukratywny kontrakt reklamowy.

Niektórzy sugerowali, że nagłośniony przez tabloidy kryzys wynikał ze zwykłej prozy życia, o jakim wspomniała Brodzik w wywiadzie dla Vivy!:

Bez dystansu byłoby kiepsko, chociaż czasami tego dystansu oczywiście brakuje i wtedy bywa trudno. Każdego z nas dopada moment, kiedy po prostu nie bardzo wie, jak sobie poradzić z tak zwanym życiem rodzinnym. Jak leżysz sobie z ukochanym pod palmą, to jest fajniej, niż kiedy spotykasz się z nim przy stole w kuchni, a w siatce czekają ziemniaki, które trzeba poobierać, ugotować, umyć naczynia i wynieść śmieci – mówiła dwa lata temu aktorka.

Po serii spekulacji, przez media przetoczyła się fala doniesień o terapii dla par, jakiej mieli poddać się Brodzik i Wilczak. Warto jednak zaznaczyć, że sami zainteresowani nigdy tego nie potwierdzili – nie pojawiły się także żadne znaczące dowody w tej sprawie, chociażby takie jak zdjęcia wykonane przez paparazzi.

Zobacz także: Joanna Brodzik skomentowała dla nas ostatnie plotki. Ma kryzys w związku?

Pewne jest natomiast, że 2019 rok okazał się przełomowy dla zawodowego życia Pawła Wilczaka. Aktor powrócił najpierw na mały ekran, pojawiając się w nowych odcinkach serialu AXN Ultraviolet, a następnie wystąpił w dwóch kinowych produkcjach: Żużel oraz Pan T.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Pan T.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Pan T.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak razem na premierze filmu „Pan T.”

Paweł po powrocie z planu mógł liczyć na wsparcie swojej ukochanej. Joanna Brodzik towarzyszyła mu również w dniu uroczystej premiery najnowszego dzieła, w którym Wilczak wciela się w główną postać. Oboje wyglądali bezbłędnie. Ona w prostej, szarej sukni, zmysłowo eksponującej prawy obojczyk, a on w czarnym smokingu.

Na premierze Pana T, para była uśmiechnięta i szczęśliwa, jakby wszystko co złe odeszło w niepamięć. A może te wszystkie informacje o kryzysie to jedynie wyssane z palca informacje?


Joanna Brodzik, Paweł Wilczak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Brodzik, Paweł Wilczak

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Pan T.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Pan T.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Pan T.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Pan T.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×