Joanna Brodzik wpadła do „DDTVN” i pokazała nową fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Fryzjer nieźle się napracował

Joanna Brodzik

Joanna Brodzik

Joanna Brodzik odnalazła kolejną pasję. Swój talent zaprezentowała w studiu Dzień Dobry TVN. Uwagę przykuła jej nowa fryzura. Zobaczcie zdjęcia.

Joanna Brodzik swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła w 1996 roku. W ciągu tych lat wystąpiła w niezliczonej ilości produkcji. Największa popularność spadła na nią w momencie, gdy pojawiła się w serialu Magda M., w którym wcielała się w rolę tytułowej Magdy. Widzowie z zapartym tchem śledzili jej historię miłosną z Piotrem.  Ostatecznie producenci postanowili zakończyć serial. Fani jednak nie dają za wygraną. Liczą, że ich ulubiona produkcja jeszcze kiedyś wróci na antenę. Biorąc pod uwagę, że zdecydowano się na powrót BrzydUli – wszystko jest możliwe.

Aktorka zagrała w hitowych produkcjach m.in takich jak Klan, Graczykowie czy Dom nad rozlewiskiem. Obecnie występuje również w serialach 40Misja oraz Receptura. Za swój talent była wielokrotnie nagradzana. Wśród jej statuetek znajdują się: Telekamera w kategorii Najlepsza aktorka, Złota Podkowa dla Najlepszej aktorki w filmie fabularnym czy Kobieta Roku od magazynu Glamour.

Joanna Brodzik pokazała nową fryzurę

Joanna Brodzik poza aktorstwem posiada również talent do gotowania. Gwiazda napisała książkę, w której podzieliła się sprawdzonymi przez siebie przepisami na dania kuchni tradycyjnej, jak i egzotycznej. Premiera Umami. Opowieści i przepisy miała miejsce 10 listopada 2021 roku.

Joanna Brodzik zabierze cię w sensualną podróż przez kontynenty pachnące cynamonem, szafranem, dojrzałymi pomidorami i ukochanymi truskawkami. Zaproponuje wyprawę w czasie. Dowiesz się, jaki wpływ na kulinarną mapę świata mieli Marco Polo, Krzysztof Kolumb czy Amerigo Vespucci i kto przypłacił życiem ich wiekopomne odkrycia, jaki związek z soczewką ma soczewica i uprawy, jakich roślin zmieniły bieg historii – poinformował wydawca.

48-latka w związku z promocją swojego dzieła, pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie przygotowała danie na podstawie przepisu ze swojej książki. Aktorka, a teraz również i pisarka, zaskoczyła swoją metamorfozą. Joanna jeszcze nigdy nie pokazała się publicznie w takim upięciu. Na jej głowie pojawił się kok. Przy twarzy swobodnie zwisały jej dwa pasma włosów.

Zobaczcie zdjęcia od fotoreporterów. Podoba wam się?


Joanna Brodzik zaskoczyła metamorfozą w

Joanna Brodzik zaskoczyła metamorfozą w "DDTV" | fot. AKPA

Joanna Brodzik zaskoczyła metamorfozą w

Joanna Brodzik zaskoczyła metamorfozą w "DDTV" | fot. AKPA

Joanna Brodzik zaskoczyła metamorfozą w

Joanna Brodzik zaskoczyła metamorfozą w "DDTV" | fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×