Gwiazda największych hitów TVP zrobiła coming out. Na jej profilu zaroiło się od czułych zdjęć u boku partnerki

Gwiazda TVP ogłosiła coming out

Gwiazda TVP ogłosiła coming out

Gwiazda popularnych seriali Telewizji Polskiej ogłosiła coming out! Piękna aktorka pochwaliła się zdjęciami z dziewczyną. Obie panie świetnie razem wyglądają!

Czerwiec to tzw. Miesiąc Dumy LGBT. W tym czasie społeczność lesbijek, gejów, biseksualistów i osób transpłciowych manifestuje swoją tożsamość, co stanowi część walki o emancypację. Wydarzenie ma na celu upamiętnienie protestów z 28 czerwca 1969 roku, do których doszło przed barem Stonewall Inn w dzielnicy Greenwich Village na nowojorskim Manhattanie.

Policja, pochodzący wtedy do homoseksualistów w agresywny sposób, zrobiła „nalot” na lokal, podczas którego upokarzała jego klientów. Na znak protestu przed barem zebrało się kilkaset osób, w tym członków społeczności LGBT, ale również ich sojuszników, chcących zamanifestować brak zgody na dyskryminację ludzi ze względu na ich orientację.

Miesiąc Dumy jest dla wielu osób odpowiednim czasem na dokonanie coming outu, czyli „wyjścia z szafy” i pokazania światu, że jest się osobą queer. Tym razem na odważne i cenne wyznanie zdecydowała się gwiazda wielu popularnych seriali Telewizji Polskiej.

Joanna Balasz jest lesbijką

Joanna Balasz, bo o nią chodzi, ma na koncie występy w kilku produkcjach ze stajni publicznego nadawcy, takich jak m.in.: O mnie się nie martw, Wojenne dziewczyny, Barwy szczęścia, Ojciec Mateusz, Na dobre i na złe oraz Komisarz Alex.  Gwiazda przez długi czas milczała o swoim życiu osobistym. Dziś zdobyła się na odważny gest. Wraz z partnerką, byłą dziennikarką TVN, Iwoną Piotrowską, udostępniła na Instagramie wspólne, czułe fotografie.

Jestem dumna z tego kim jestem i z kim jestem. Nie tylko w czerwcu, a każdego dnia – panie wyznały w opisie albumu.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji ze strony fanów i przyjaciół:

  • Omg piękne zdjęcia a Wy wyglądacie cudownie !

  • Yes Yes Yes siostraaaa a ja jestem dumna z Ciebie.

  • Piękne kobiety, piękne zdjęcia.

  • Przepiękne jesteście Dziewczyny.

  • I my jesteśmy dumne z Was! – to tylko niektóre z wpisów.

Również i my życzymy paniom wszystkiego dobrego.


Joanna Balasz z partnerką

Joanna Balasz z partnerką

Joanna Balasz ogłosiła coming out

Joanna Balasz ogłosiła coming out

Joanna Balasz z partnerką

Joanna Balasz z partnerką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×