Szukaj

Jill Biden zaskoczyła Joe Bidena i całą Amerykę z okazji walentynek. Takiego posunięcia z jej strony nikt się nie spodziewał

Jill i Joe Biden

Jill i Joe Biden

Jill Biden postanowiła zaskoczyć Amerykanów, ale także swojego męża, Joe Bidena z okazji walentynek. Okazało się, że jest bardzo kreatywna. Zobaczcie.

Jill Biden od niedawna pełni funkcję Pierwszej Damy Ameryki. Odkąd Joe Biden został zaprzysiężony na 46. prezydenta USA, zamieszkała w Białym Domu i przejęła swoje obowiązki.

Sympatie Amerykanów zyskała już podczas kampanii wyborczej, kiedy z klasą wspierała męża w wyścigu o fotel głowy Stanów Zjednoczonych. Już dała się także poznać, jako bardzo kreatywna osoba. Zobaczcie, jaka niespodziankę przyszykowała na walentynki.

Co Jill Biden przygotowała na walentynki?

Jill Biden ozdobiła Biały Dom niezwykłymi dekoracjami. Wycięła serca, na których pojawiły się słowa, które przekazują życzenia pierwszej damy dla męża i Amerykanów.

Ozdrowienie, Odwaga, Miłość, Współczucie, Wdzięczność, Pokój, Siła, Życzliwość, Rodzina, Jedność – z miłością, Jill – napisała pierwsza dama.

Jill powiedziała, że ​​zainstalowała serca, aby przynieść trochę nadziei i radości krajowi w trudnych chwilach. Jej biuro wydało komunikat:

Jak zapewne wiesz, Pierwsza Dama znana jest z poczucia humoru, zamiłowania do niespodzianek i celebrowania tradycji, zwłaszcza z rodziną. Walentynki zawsze były jednym z jej ulubionych świąt. Wysłanie wiadomości: uzdrowienia, jedności, nadziei i współczucia, to jest jej walentynka dla kraju.

Amerykanom niezwykle spodobał się prezent od nowej Pierwszej Damy, który pokazała podczas porannego spaceru z Joe Bidenem i psami Champem i Majorem. Niestety prezydent nie zdradził reporterom, jaki upominek przygotował dla pomysłowej żony, ale jej niespodzianka bardzo mu się spodobała. Zobaczcie wideo poniżej.

Kim jest Jill Biden?

Jill Biden urodziła się w 1951 roku w Hammonton w stanie New Jersey. Przez wiele lat była nauczycielką języka angielskiego. Rozwiodła się z Billem Stevensonem, a rok później umówiła się na randkę w ciemno z Joe Bidenem, którą zaaranżował jego brat Francis.

Para w 1977 roku wzięła ślub. Razem wychowywali troje dzieci. Zastępowała matkę dwóm synom męża z pierwszego małżeństwa – ich matka zginęła w wypadku samochodowym. Doczekali się też wspólnej córki – Ashley Blazer Biden.

Pierwsza Dama USA obroniła dwa tytuły magistra, a także doktorat na Uniwersytecie Delaware. Pracowała w szkołach średnich, podstawowych i w szpitalu psychiatrycznym dla nastolatków. Kiedy jej mąż został wiceprezydentem USA, gdy krajem rządził Barack Obama, nadal pracowała.


Jill Biden - niespodzianka na walentynki

Jill Biden - niespodzianka na walentynki

Jill Biden - niespodzianka na walentynki

Jill Biden - niespodzianka na walentynki

Jill Biden w kreacji inspirowanej suknią ślubną Meghan

Jill Biden w kreacji inspirowanej suknią ślubną Meghan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×