Jill Biden na okładce amerykańskiego Vogue’a. W wywiadzie dopiekła Melanii Trump

Jill Biden, Melania Trump

Jill Biden, Melania Trump

Jill Biden pojawiła się na okładce najnowszego wydania amerykańskiego Vogue'a. Jak wyglądała i co powiedziała?

Jill Biden, pierwsza dama Ameryki, pojawiła się na okładce kultowego Vogue’a. Nie udało się to Melanii Trump podczas prezydentury jej męża. W kuluarach mówiono, że naraziła się Annie Wintour, która jest redaktor naczelną magazynu. Jak wygląda żona Joe Bidena i co powiedziała?

Jill Biden na okładce amerykańskiego Vogue’a

Jill Biden pojawiła się w sierpniowym numerze magazynu, który trafi do sprzedaży 20 lipca. Pierwsza dama, która pozowała do zdjęć w Białym Domu, ma na sobie granatową kwiecistą sukienkę od Oscara de la Renty. Pozuje oparta o balkon z widokiem na South Lawn, czyli trawnik południowy.

Zdjęcia wykonała bardzo znana na całym świecie fotografka Annie Leibovitz. W towarzyszącym sesji zdjęciowej wywiadzie Biden opowiada Jonathanowi Van Meter’owi, m.in. o tym, jak wiele jest inicjatyw, którymi chce się zająć podczas swojej kadencji.

Kiedy zostałam Drugą Damą (podczas kadencji Baracka Obamy, red.) – było tak wiele rzeczy, które chciałam zrobić. Zawsze mówiłam: „Nigdy nie zmarnuję tej możliwości” – wspomina żona prezydenta – […] A teraz mam większe spektrum i możliwości i codziennie czuję, jakbym musiała z czegoś rezygnować? Z czego chciałabym zrezygnować? Z niczego.

Jill stwierdziła także w rozmowie z Vogue, że nastrój narodu zmienił się od czasu objęcia urzędu przez prezydenta Joe Bidena, jej męża.

Podczas kampanii czułam ogromny niepokój ze strony ludzi; byli przestraszeni. Kiedy teraz podróżuję po kraju, czuję, że ludzie mogą znowu oddychać – mówiła pierwsza dama – Myślę, że to jest jeden z powodów, dla których Joe został wybrany. Ludzie chcieli, żeby ktoś przyszedł i uzdrowił ten naród, nie tylko z pandemii, co, jak sądzę, zrobił Joe, przeprowadzając szczepienia.

Uważa, że zachowanie jej męża wpłynęło na zmianę nastrojów w Stanach Zjednoczonych.

Jest po prostu spokojniejszym prezydentem. Obniża temperaturę.

Jill Biden trafiła na okładkę kultowego magazynu zaledwie kilka miesięcy po objęciu przez Joe Bidena urzędu. To niezły prztyczek w nos dla Melanii Trump, a jeszcze jak dodać to, co powiedziała w rozmowie, to nieźle dopiekła byłej pierwszej damie.

 


Jill Biden na okładce VogueJill Biden

Jill Biden

Księżna Kate i Jill Biden

Księżna Kate i Jill Biden

Komentarze

 • Babcia pisze:

  Zazdrosci Melanie urody a wszystko przygotowal Trump . I Tyler w tym temacie

 • Gość pisze:

  Jej mąż przegrał wybory, a szczepionki zostały wprowadzone za prezydentury Trumpa. Twój mąż, lewak, powoli rozkłada ten kraj, poza tym „walczy” z pandemia, a nielegalnych zarażonych Covidem wpuszcza do kraju. Jak tak dalej pójdzie, to będą mieli socjalizm.

 • GośćLidia pisze:

  I tak nie dorówna Melanii klasa i szykiem i uroda

 • Gość pisze:

  Nasza Agata gorsza bo nasza??Alez to typowa polaczkowatosc. Dlaczego ?????

 • Gość pisze:

  Oj Tesciowa 19 ! alez trafne pseudo przybralas/les! Idealnie wpasowane w wszelkich wad pelna TESCIOWA

 • Gość pisze:

  Chyba z tym dopiekaniem to nadinterpretacja. No i gdyby nie jej mąż to szczepionek by na bank nie było 🤘

 • Gość Teściowa19 pisze:

  Wspaniała kobieta, piękna i mądra. Pogratulować Amerykanom! Agata Duda jest kukłą, niemową przebraną w wsiowe ciuchy!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×