Szukaj

Jill Biden po inauguracji w eleganckiej kreacji. Towarzyszyła jej córka. Już wiadomo po kim odziedziczyła gust

Jill Biden

Jill Biden znalazła sposób, żeby zasygnalizować, jak wielkie znaczenie ma dla niej ponowne zjednoczenie Ameryki. Przemyciła to w sukience, którą nosiła na zakończenie dnia inauguracji. Jak wyglądała jej córka Ashley Biden?

W środę, 20 stycznia, Joe Biden został zaprzysiężony na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Amerykanie nie ukrywali, że cieszą się z tego stanu rzeczy. Już podczas kampanii wyborczej cieszył się wielkim poparciem wśród gwiazd show-biznesu. Jennifer Lopez, Lady Gaga oraz wiele innych sław otwarcie mówiło o tym, że zamierzają oddać na niego swój głos. Kontrowersyjna polityka jego poprzednika nie cieszyła się zaufaniem ludu.

Minione kilka godzin należało tylko i wyłącznie do nowej głowy państwa, Joe Biden przez kolejne 4 lata będzie mieszkał razem ze swoją żoną Jill w Białym Domu. Donald Trump i jego żona Melania opuścili willę prezydenta w raczej posępnych nastrojach. Kandydat Partii Demokratycznej został przyjęty z największymi honorami. Hymn narodowy zaśpiewała Lady Gaga, która jak zwykle postawiła na nieco kontrowersyjną, ale spektakularną stylizację. Podczas inauguracji prezydentury na scenie pojawiła się oszołamiająca diamentami i złotem Jennifer Lopez.

Komentujący zachwycili się strojem nowej Pierwszej Damy. Jill Biden zdecydowała się na kreację marki Markarian, a cały jej strój wykonano na zamówienie.

To niesamowity zaszczyt ubierać dziś dr Biden. Jestem tak wzruszona, że ​​jestem choćby niewielką częścią historii Ameryki – mówiła założycielka marki odzieżowej Alexandra O’Neill w rozmowie z portalem Bazaar.

Żona Joe Bidena wystąpiła w bardzo eleganckim płaszczu, idealnie skrojonej sukience oraz dobranej do wszystkiego maseczce ochronnej. Okazuje się, że kolor jej kreacji miał przekazywać pewne treści. Morski błękit ma swoją ukrytą symbolikę:

W celu oznaczenia zaufania, pewności i stabilności – wyliczała autorka sukni.

Kolejna kreacja nowej Pierwszej Damy, w której pojawiła się wieczorem, była równie piękna.

Jak wyglądała wieczorowa suknia Jill Biden w dniu inauguracji?

Pierwsza Dama miała na sobie suknię i płaszcz koloru kości słoniowej zaprojektowane przez Gabrielę Hearst. Kreacja była ozdobiona haftami odzwierciedlające federalne kwiaty wszystkich stanów i terytoriów. Jill Biden znalazła sposób, by zasygnalizować nadzieje na zjednoczoną Amerykę swoim wyborem stylizacji na zakończenie dnia inauguracji. Pierwsza Dama zwieńczyła wygląd skórzanymi rękawiczkami, również zaprojektowanymi przez Hearst.

W środę wieczorem wystąpiła we wspomnianym outficie w 90-minutowym, specjalnym programie Celebrating America, prowadzonym przez Toma Hanksa.

Swoją stylizacją zaczarowała także Ashley Biden. Wystąpiła w damskiej wersji smokingu z rozwiązaną muszką. Włosy spięła w kucyka, a na nogi założyła buty na wysokim obcasie. Tak ubrana przyciągała wiele spojrzeń. Już wiadomo, po kim odziedziczyła gust.


Jill i Joe Biden – zaprzysiężenie

Jill i Joe Biden – zaprzysiężenie

Jill i Joe Biden – zaprzysiężenie

Jill i Joe Biden – zaprzysiężenie

Jill i Joe Biden – zaprzysiężenie

Jill i Joe Biden – zaprzysiężenie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×