„Jestem w Stegnie na plaży” hitem lata 2022 z TikToka. Kim jest autorka najlepszej reklamy nadmorskiej miejscowości?

Stegna

Stegna

"Jestem w Stegnie na plaży" to nagranie, które podbiło sieć, stając się wakacyjnym hitem 2022 roku. Kim jest autorka filmiku, który osiągnął rekordową liczbę wyświetleń na TikTok'u?

Stegna to niewielka wieś położona w województwie pomorskim, nad Zatoką Gdańską, w rejonie Mierzei Wiślanej. Ta nadmorska miejscowość cieszy się w tym roku wyjątkowo dużą popularnością wśród turystów. Wszystko za sprawą filmiku z TikToka, który błyskawicznie obiegł cały internet, stając się memem. „Jestem w Stegnie na plaży” zrobiło w sieci prawdziwą furorę, a włodarze Stegny bez wątpienia nie mogli sobie wyobrazić lepszej reklamy.

„Jestem w Stegnie na plaży” hitem lata 2022. Kim jest autorka nagrania?

Urokliwa wieś zawdzięcza promocję jednej z użytkowniczek TikToka – czyli popularnej platformy rozrywkowej, której zamysł polega na możliwości publikowania krótkich materiałów wideo, w założeniu swoją formą zbliżonych do teledysków muzycznych.

Kobieta, ukrywająca się w serwisie pod pseudonimem sarusia55, to tak naprawdę Iwona Gosia Wojciechowska. Turystka zdobyła ogromną popularność wśród internautów, publikując swoją relację z wczasów. Jej nagranie podbiło sieć, czyniąc ją prawdziwą gwiazdą Internetu. Na TikTok’u obserwuje ją obecnie już niemal 270 tysięcy użytkowników.

Okazuje się, że tegoroczny wyjazd nie był jej pierwszą wizytą w Stegnie. Sarusia55 już w zeszłym roku była w Stegnie na wakacjach, na co wskazują filmiki opublikowane przez nią w 2021 roku. Wygląda na to, że wakacyjny kurort na tyle jej się spodobał, że postanowiła wybrać się tam ponownie.

Cześć. Witam wszystkim. Oto jestem w Stegnie w 2022 roku drugi raz. Relacja ze Stegny. Śledźcie moje filmiki – mogliśmy usłyszeć w pierwszym opublikowanym przez kobietę wideo

Niedługo potem na jej profilu pojawiło się kolejne nagranie, które pobiło rekordy popularności, zyskując mnóstwo wyświetleń.

Witam was, jestem w Stegnie na plaży. Cześć. Cześć, na plaży jestem w Stegnie. Drugi dzień w Stegnie na plaży. Serdecznie was pozdrawiam ze Stegny, z Morza Bałtyckiego – mówiła Pani Iwona, relacjonując udany urlop.

Filmik został usunięty z TikTok’a jednak, jak dobrze wiadomo, w internecie nic nie ginie. Kopię tego nagrania można odszukać na innych platformach. Poniżej, ktoś skleił je w dłuższy filmik, publikując materiał na platformie YouTube.

Zdania komentujących na temat serii nagrań Pani Iwony są podzielone. Jedni naśmiewają się z kobiety, drudzy natomiast cenią ją za szczerość i chwalą za to, że potrafi być sobą. Jedno jest pewne – tiktokerka zrobiła doskonałą reklamę niezbyt znanej dotychczas miejscowości.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Stegna

Stegna

Stegna

Stegna

Stegna

Stegna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

×