Jest przełom w srawie wypadku Grażyny Błęckiej – Kolskiej?

Grażyna Błęcka-Kolska

Fotografia: ONS

Od tragicznego wypadku, w którym zginęła córka Grażyny Błęckiej – Kolskiej, a aktorka prowadziła samochód minęły trzy miesiące.

Zobacz: Grażyna Błęcka-Kolska miała wypadek! Jest nieprzytomna. Jej 23-letnia córka zmarła po przewiezieniu do szpitala. AKTUALIZACJA

To niewyobrażalna strata dla matki, która cały czas ma ogromne poczucie winy, ale gwiazda stara się wychodzić do ludzi i mierzyć z codziennością. Pojawiły się nawet informacje, że aktorka postanowiła założyć Fundację imienia swojej córki, Zuzanny, która miałaby wspierać dzieci szczególnie uzdolnione.

Jan Jakub Kolski, ojciec Zuzanny, mimo, że są po rozwodzie bardzo wspierał byłą żonę, wspólnie przeżywali tę tragedię. Po pogrzebie udzielił wywiadu, w którym oskarża media o to, że obdarły ich z prywatności, w szczególności paparazzi, którzy z aparatami pojawili się na cmentarzu podczas ceremonii pogrzebowej.

Zobacz: Jan Jakub Kolski o tragedii, która spotkała jego rodzinę: „Zabrali nam wszystko”

Do tej pory nie zapadły żadne decyzje w związku z oskarżeniem aktorki. Nie postawiono jej zarzutów, bo śledczy cały czas zbierają dane.

Oczekujemy na opinię biegłych. Nie potrafię powiedzieć, kiedy ją otrzymamy -mówi w „Na Żywo” rzecznik prasowa prokuratury, Monika Sawoniewska.

 

Grażyna Błęcka - Kolska z córką Zuzanną

Fotografia: ONS


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×