Jessica Ziółek tłumaczy, dlaczego nie usunęła postu z zaręczyn z Arkiem Milikiem mimo, że ma już nowego narzeczonego

Jessica Ziółek zaręczyny

Jessica Ziółek zaręczyny

Jessica Ziółek jakiś czas temu rozstała się z Arkiem Milikiem, a niedawno poinformowała, że przyjęła pierścionek zaręczynowy od nowego chłopaka. Teraz tłumaczy, dlaczego nie usunęła z sieci zdjęć z poprzednich zaręczyn.

Jessica Ziółek jeszcze nie tak dawno planowała spędzić przyszłość u boku Arka Milika. Zakochani poznali się zupełnie przypadkiem podczas zakupów w centrum handlowym. Młodziutki wówczas piłkarz podszedł do swojej przyszłej dziewczyny i poprosił o numer telefonu. Od tej pory byli niemal nierozłączni. Po kilku latach wspólnego życia sportowiec postanowił się jej oświadczyć. Wszystko zorganizował podczas ich wspólnych wakacji w Grecji. Zadbał o świece i bardzo romantyczny nastrój. Jessica natychmiast pochwaliła się w social mediach tym ważnym momentem.

Jest taki dzień, gdy nadchodzi chwila, która otwiera nowy rozdział. Wydawałoby się, że ona niewiele już zmieni, bo przecież dowody miłości, które wzajemnie sobie dawaliśmy przez lata stanowią wystarczającą przysięgę. Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas. Moja nadeszła ❤AREK ❤

Było to w 2019 roku, a teraz wiadomo, że miłość tej pary nie przetrwała próby czasu. Narzeczeni rozstali się, a każdy z nich na nowo ułożył sobie życie.

Jessica Ziółek tłumaczy, dlaczego nie usunęła zdjęcia z zaręczyn z Milikiem

Arkadiusz Milik spotyka się z Agatą Siemierską, a paparazzi przyłapali ich już kilka razy podczas romantycznych spacerów. Jessica równie długo nie miała zamiaru leczyć złamanego serca. Swoje uczucia ponownie ulokowała w piłkarzu. Zakochani na początku ukrywali swój związek, ale w Nowy Rok pochwalili się pierwszym wspólnym zdjęciem. Wiadomo, że spotyka się ona z Miłoszem Mleczko, który jest bramkarzem Lecha Poznań.

Zaledwie kilka dni temu ich związek wszedł w kolejny etap. Szczęśliwa Jessica pochwaliła się, że ukochany postanowił poprosić ją o rękę, a ona przyjęła pierścionek.

Powiedziałam tak – napisała.

Była dziewczyna Arka Milika postanowiła odnieść się także do tego, dlaczego po zaręczynach z nowym ukochanym nie usunęła z Instagrama zdjęcia z poprzednich zaręczyn.

Kochani, wszystkie rzeczy, które widzicie na moim Instagramie to moja historia, nie mam zamiaru, usuwać starych wspomnień, to wszystko co widzicie to moje życie 🙂 i cała ja!!!  – zczęła wpis. 

W dalszej części wpisu odniosła się ona do sytuacji na Ukrainie i tym, co dzieje się obecnie w jej najbliższym otoczeniu. Podzielacie zdanie Jessiki i rozumiecie jej decyzję o tym, aby nie usuwać z Instagrama zdjęć z poprzednim narzeczonym?


Jessica Ziółek zaręczyny z Arkiem Milikiem

Jessica Ziółek zaręczyny z Arkiem Milikiem

Jessica Ziółek zaręczyny z Arkiem Milikiem

Jessica Ziółek zaręczyny z Arkiem Milikiem

Jessica Ziółek zaręczyny z Miłoszem Mleczko

Jessica Ziółek zaręczyny z Miłoszem Mleczko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×