Jessica Ziółek miała operację plastyczną! Co poprawiła sobie dziewczyna Arkadiusza Milika? [ZDJĘCIA PRZED I PO]

Jessica Ziółek nos operacja plastyczna

Jessica Ziółek nos operacja plastyczna

Operacje plastyczne Jessiki Ziółek, dziewczyny Arkadiusza Milika

Jessica Ziółek, dziewczyna Arkadiusza Milika do niedawna miała ogromny kompleks, którym był jej zbyt szeroki i podłużny nos. Twierdzi, że to przez niego nie mogła robić kariery.

Marzyła się jej kariera dziennikarki sportowej albo modelki, jednak drzwi do sukcesy zamykały się przez defekt jej wyglądu. Na szczęście z pomocą przyszedł TVN z programem Sekrety chirurgii plastycznej. Dwa lata temu Jessica Ziółek poddała się operacji plastycznej przed kamerami. Efekt końcowy zachwycił ukochaną piłkarza.

Moim problemem już nie jest nos. Przed operacją mój nosek był szeroki i okropny. Robił się taki Micky Mouse, jak się uśmiechałam, to miałam takie straszne… zaznaczone jakby. (…) Wyglądałam jak świnka: mój nosek był taki nie dość, że do góry to jeszcze był taki strasznie szeroki. A teraz mam malutki, zgrabny nos, który zachwyca nie tylko mnie.
Aktualnie Ziółek jest szczęśliwą modelką i chwali się swoim wyglądem w sieci. Operacja sprawiła, że nabrała pewności siebie i już nie musi przerabiać zdjęć w programach graficznych. 18-letnia dziewczyna Arkadiusza Milika czuje się piękna i cieszy się, kiedy inni podkreślają atuty jej urody.

Czy teraz wygląda lepiej? Zdjęcia przed i po operacji plastycznej nosa Jessiki Ziółek w galerii.

Zobacz: Tak mieszka Arkadiusz Milik z Jessiką Ziółek. Ale luksusy!

Jessica Ziółek, dziewczyna Arkadiusza Milika, operacja plastyczna. Co sobie poprawiła? Nos przed i po

Jessica Ziółek operacja plastyczna. Co sobie poprawiła? Nos przed i po

Nos Jessiki Ziółek po operacji

Nos Jessiki Ziółek po operacji


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×