Szukaj

Ponownie chudziutka Jessica Simpson w spodniach sprzed lat. Pasują idealnie. To dopiero prezent na 40-stkę!

Jessica Simpson schudła

Jessica Simpson schudła

Jessica Simpson jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę. Bardzo dużo schudła, a w dniu swoich 40. urodzin pokazała niesamowite efekty, wkładając dżinsy sprzed lat.

Jessica Simpson jest mamą trojga dzieci. Ciąże spowodowały, że przybyło jej nadprogramowych kilogramów. Gwiazda, która wciąż cieszy się popularnością i mimo mijających lat nie zamierza zniknąć z show-biznesu, postanowiła zawalczyć o powrót do dawnej sylwetki i zrobiła to z wielkim powodzeniem.

Efektami pochwaliła się na swoim Instagramie. Pisze, że straciła aż 45 kilogramów i pochwała się nową figurą, zapowiadając, że to nie koniec.

Sześć miesięcy i 45 kilogramów! Tak zapisałam!(…) Taka jestem dumna, że znowu czuje się sobą! Nawet jeśli to się wydaje niemożliwe – będę pracować ciężej.

W dniu swoich 40. urodzin pokazała, że zmiany są wręcz spektakularne, bo włożyła dżinsy sprzed lat.

Jessica Simpson bardzo schudła

Jessica Simpson ma wiele sukcesów na koncie, jest jedną z najbogatszych gwiazd w Ameryce, a pisało się o niej w ostatnim czasie głównie przez pryzmat znacznego wzrostu wagi, będącego efektem jej ostatniej ciąży. To powodowało, że nie czuła się najlepiej. Od kilku lat borykała się też z efektem jojo, który dopadał ją po każdej zastosowanej diecie i tuż przed porodem osiągnęła wagę 109 kilogramów, co wpędziło ją w poważne kompleksy. Dlatego tym bardziej cieszy się z efektów pracy nad sobą i chętnie dzieli się w sieci zdjęciami odzyskanej sylwetki.

Z okazji swoich 40. urodzin wbiła się w dżinsy sprzed lat, co sprawiło jej niekłamaną satysfakcję.

Trzymam te jeansy True Religion w mojej szafie przez czternaście lat (nie przesadzam!). Pomyślałem, że skoro przede mną ostanie chwile bycia trzydziestką, to spróbuję zmieścić się w nie ponownie i rozpocząć w nich czterdzieste urodziny. I cześć czterdziestko, miło cię poznać – napisała na swoim profilu.

Post doczekał się setek komentarzy, w których fani doceniają pracę idolki nad powrotem do formy i zdrowia. Jessica może być inspiracja dla wielu kobiet, żeby się nie poddawać, bo zalegające gdzieś na dnie szafy, ulubione dżinsy, mogą okazać się znowu w sam raz,


Jessica Simpson w spodniach sprzed 14 lat

Jessica Simpson w spodniach sprzed 14 lat

Jessica Simpson - jak wygląda aktualnie?

Jessica Simpson - jak wygląda aktualnie?

Jessica Simpson - jak wygląda aktualnie?

Jessica Simpson - jak wygląda aktualnie?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×