Jessica Simpson schudła prawie 50 kilo dzięki prostej diecie. Efekt powala

Jessica Simpson schudła 45 kilo

Jessica Simpson schudła 45 kilo

Jessica Simpson jest kobieta sukcesu, ma własną, przynosząca krocie firmę, zrobiła karierę w muzyce, była bohaterką reality show. Jednak ostatnio tabloidy skupiły się na jej wadze. Ostatnio jednak gwiazda pochwała się odchudzoną figurą. Zobaczcie, jak tego dokonała.

Jessica Simpson jest mamą trojga dzieci. Ciąże spowodowały, że przybyło jej nadprogramowych kilogramów. Gwiazda, która wciąż cieszy się popularnością i mimo mijających lat nie zamierza zniknąć z show-biznesu, postanowiła zawalczyć o powrót do dawnej sylwetki.

Jak schudła Jessica Simpson?

Efektami diety pochwaliła się na swoim Instagramie. Pisze, że straciła aż 45 kilogramów i chwali się nową figurą.

Sześć miesięcy i 45 kilogramów! Tak zapisałam!(…) Taka jestem dumna, że znowu czuje się sobą! Nawet jeśli to się wydaje niemożliwe – będę pracować ciężej – zwierzyła się gwiazda.

Ma wiele sukcesów na koncie, jest jedną z najbogatszych gwiazd w Ameryce, a pisało się o niej w ostatnim czasie głównie przez pryzmat znacznego wzrostu wagi, będącego efektem jej ostatniej ciąży. Od kilku lat borykała się też z efektem jojo i tuż przed porodem osiągnęła wagę 109 kilogramów, co wpędziło ją w poważne kompleksy. Dlatego tym bardziej cieszy się z efektów diety.

Jessica Simpson przyznała, że udało jej się schudnąć i osiągnąć wymarzoną wagę przede wszystkim dzięki długim spacerom.

Dużo chodziłam. Podczas spacerów nie tylko spalałam kalorie, ale również oczyszczałam umysł – wyznała gwiazd na na łamach magazynu People.

Zapytana o dietę, jaką zastosowała, gwiazda wyjaśniła, że jej sekretem był kalafior. To tym warzywem wspomagała się w walce o utratę kilogramów.

Że też wcześniej nie wiedziałam, że można nim zastąpić prawie wszystko! – ekscytowała się.

Jeśli takie efekty powoduje kalafior, to polecamy, żeby zacząć go jeść więcej, a Jessice gratulujemy sukcesu.

Zobacz: Jolanta Kwaśniewska zachwyca figurą. Znamy jej sekretną dietę!

Kim jest Jessica Simpson?

Gwiazda Jessiki Simpson nie świeci już tak jasno, jak dawniej, to  jednak urocza Amerykanka jest uważana za tę, która przetarła szlak wielu celebrytkom, które pragną działać w kilku dziedzinach show biznesu, a nie zawężać się do jednej. Oprócz kariery, jako piosenkarka Simpson ma za sobą drobne role w filmach, reality show oraz sygnowaną własnym nazwiskiem markę odzieżową, która przyniosła jej setki milionów dolarów, a jej wartość wyceniona jest na miliard dolarów. Prawdziwy synonim sukcesu. Do tego wizerunek dziewczyny z sąsiedztwa, przyniósł jej ogromną sympatię, nie tylko w USA.


Jessica Simpson - efekty diety

Jessica Simpson - efekty diety

Jessica Simpson - odchudzona figura

Jessica Simpson - odchudzona figura

Jessica Simpson na lotnisku

Jessica Simpson na lotnisku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×