Szukaj

Była przyjaciółka Meghan Markle wyjawiła jej ślubne tajemnice. Media sugerują słodką zemstę. Odpowiedziała

Meghan Markle, książę Harry ślub

Meghan Markle, książę Harry ślub

Była najlepsza przyjaciółka Meghan Markle przerwała milczenie po usunięciu ze swojego konta w mediach społecznościowych zdjęć ślubnych księżnej Sussex. Czy to słodka zemsta?

Meghan i Harry do Stanów Zjednoczonych przeprowadzili się tuż przed wybuchem pandemii, gdy zrezygnowali z obowiązków w rodzinie królewskiej, a była aktora swoją funkcję pełniła przez niecałe dwa lata. W maju 2018 roku miał miejsce jej ślub z księciem, którym bardzo interesowała się kolorowa prasa.

Tabloidy m.in. donosiły o przygotowaniach, analizowały listę gości i ich stylizacje. Temat przez tygodnie nie schodził z pierwszych stron gazet i nawet do tej pory wzbudza spore emocje, bo od czasu do czasu do sieci wpadają nowe smaczki.

Kiedy była przyjaciółka Meghan, Jessica Mulroney na swoim Instagramie pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie z ceremonii, to sieć oszalała. Na pierwszym planie znajduje się panna młoda, za nią stoi śmiejące się dziecko, syn kobiety. W opisie podkreśliła:

Widzę to i czystą radość.

Post błyskawicznie zniknął z sieci, ale temat podłapały zagraniczne portale. W tym The Sun, który donosił, jak aktualnie wyglądają relację księżnej i jej przyjaciółki, niestety nie mają dobrego kontaktu. Sama zainteresowana twierdzi, że nadal przyjaźni się z Meghan. Tylko dlaczego teraz zdradza tajemnice ślubne Markle?

Jessica Mulroney zdradza ślubne tajemnice Meghan

Jessica Mulroney rzuciła światło na tajemnicze zniknięcie królewskich zdjęć ślubnych. 40-latka powiedziała, że ​​często jest pytana, dlaczego usunęła niektóre fotografie ze swoich mediów społecznościowych.

Ludzie często pytają, dlaczego usuwam niektóre posty. Ilość zastraszania i nienawiści, które musiałam znosić przez trzy lata jest zatrważająca. Mam dość zgadzania się na to. Bądź miła. Bądź łaskawa. Jesteśmy dorośli… Przestańcie zachowywać się jak nastolatki. Prawdziwe kobiety nie poniżają innych kobiet – pisała.

Prasa donosi, że za zniknięciem zdjęcia stoi fakt, że Meghan zarzuciła jej, że zdradza jej sekrety ślubne, publikując nieautoryzowane zdjęcia w sieci. Według brytyjskiej prasy bulwarowej miała to być „słodka zemsta” Jessiki i jej reakcja na obrazę ze strony Meghan. Czy rzeczywiście aż tak wielką tajemnicę zdradziła, kiedy wydało się, że jej synek była paziem podczas ślubu pary książęcej?

Mulroney postanowiła odpowiedź na przytyki, raz na zawsze rozwiewając wszystkie wątpliwości.

Są pewne rzeczy, które uważam za bardzo drogie i sekretne. Są rzeczy, o których na pewno nigdy nie będę mówić. Moje życie to otwarta książka, ale z tyłu zawsze jest kilka tajnych stron, których nikt nie będzie w stanie przeczytać – podsumowała.

Po takim dictum Markle raczej może być pewna, że żadne prawdziwie ważne sekrety z jej życia nie ujrzą światła dziennego przez Mulroney.


Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×