Jessica Mercedes nagle zniknęła z salonów. Pod presją internautów wyjaśniła, dlaczego nie było jej na największych imprezach w branży

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes uwielbia eventy. Kocha przygotowania i wybór kreacji oraz chętnie pozuje na ściance. W ostatnim czasie odpuściła kilka imprez. Znamy powód.

Jessica Mercedes szerokiemu gronu odbiorców dała się poznać ponad dekadę temu. Upragnioną popularność przyniosło jej zamiłowanie do mody, którym dzieliła się z czytelnikami jej autorskiego bloga. W ciągu trzynastu lat kariera blogerki diametralnie się rozwinęła. Obecnie jej profil na Instagramie śledzi blisko milion osób. Nic dziwnego, skoro jest jednym z niewielu łączników między Polską a światowymi pokazami mody, na które jest zapraszana.

Jessica Mercedes przeżyła chwilę grozy

Blogerka chętnie dzieli się swoim życiem codziennym w social mediach. Kiedy kilka tygodni temu nastąpiła globalna awaria Instagrama oraz Facebooka przeżyła chwile grozy:

Nie wierzę, że akurat, kiedy byłam na Paris Fashion Week wyłączyli Instagrama! Wrócę do Was z relacją, bo szkoda super contentu – żaliła się.

Jessica Mercedes stale zaskakuje. Przedsiębiorcza 28-latka jest właścicielką dwóch firm – jednej ze strojami kąpielowymi, drugiej z ubraniami na co dzień. Ma na swoim koncie ogromny kryzys wizerunkowy. Wszystko to za sprawą kłamstwa, jakiego się dopuściła.

Gwiazda zapewniała swoich fanów, że wszystkie ubrania z jej sklepu są wykonywanie w 100% w Polsce, z najlepszych jakościowo tkanin. Na jaw wyszła smutna prawda. Nadruki były drukowane na masowo zamawianych, tanich koszulkach firmy Fruit of the loom. Od incydentu minęło ponad półtora roku. Blogerka zdążyła w tym czasie ocieplić swój wizerunek i sprawiła, że jej fani zapomnieli o „pomyłce”.

Dlaczego Jessica Merceds nie pojawia się na eventach?

Jessica Mercedes jest rozchwytywana. Otrzymuje zaproszenia na większość eventów w Polsce. Zastanawiającym był fakt, że w ostatnim czasie odpuściła sobie bywanie na ściankach. Gwiazda na swoim Instagramie zdradziła, dlaczego nie była obecna na gali Kobieta Roku Glamour:

Słuchajcie dostałam zaproszenie i na Vogue dzisiaj, i na Glamour Kobieta Roku. Nie mogę nigdzie iść, bo ja dalej ugrzęzłam w pracy. Edytuje wszystko, ale się jaram, bardzo dużo projektów, bardzo dużo sesji zdjęciowych, a nie chce nawalić – opowiada przejęta.

Ubolewała także nad tym, że przegapiła pokaz duetu MMC:

Tydzień temu jak było MMC też dostałam zaproszenie i też się nie mogłam ruszyć, bo akurat miałam zdrowotne. Coś nie mam szczęścia do tych dat eventów.

Współczujecie?


Jessica Mercedes

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×