Szukaj

Jessica Mercedes zrobiła sobie grzywkę. Teraz wygląda jak Viki Gabor w blond wersji

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. Jak się prezentuje w nowej fryzurze? Fani są zachwyceni.

Jessica Mercedes zdobyła popularność jako blogerka modowa. W mediach społecznościowych prezentuje stylizacje, które pochodzą spod igły topowych projektantów. Gdy więc ruszyła ze swoją marką odzieżową Veclaim, wiele osób liczyło, że produkty będą najwyższej jakości. Produkty oferowane przez markę nie należały jednak do tanich. Blogerka tłumaczyła tym, że wspiera lokalny biznes i szyje koszulki w polskich szwalniach.

Okazało się, że bazy niektórych t-shirtów powstają nie nad Wisłą, a w Maroku. Cała sprawa wydała się przypadkiem, gdy z jednej koszulki nie została usunięta marka prawdziwego producenta. Gdy w sieci zawrzało Jessica wydała oświadczenie, w którym przeprosiła za zamieszanie:

Na niewielkiej części kolekcji przetestować nowy model współpracy, jakim jest zakupienie do tworzenia naszych finalnych ubrań półproduktów od zagranicznego partnera. Wybraliśmy markę, która jest ekspertem w dziedzinie tworzenia dobrej jakości produktów basicowych  – tłumaczyła blogerka.

Jessica Mercedes pochwaliła się nową fryzurą. Jak wygląda?

Gdy afera nieco przycichła, Jessica wróciła do aktywności w social mediach. Regularnie publikuje relacje z evenów, a także chwali się wybranymi informacjami z życia prywatnego. W środę wybrała się do fryzjera i zdecydowała się na odważną metamorfozę. Blogerka ścięła grzywkę, dzięki czemu wygląda jak Viki Gabor w blond wersji. Efekt tak się jej spodobał, że podzieliła się nim z internautami:

Hello nowa Jessica. Jak Wam się podoba ?

Jessica Mercedes w grzywce

Jessica Mercedes w grzywce

Obserwujący profil Mercedes na Instagramie są pod wrażeniem. Uważają, że w nowej fryzurze jest jej bardzo do twarzy:

  • Wyglądasz powalająco. Oj, wróżę rozpoczynającą się właśnie plagę grzywek na polskich ulicach. Jaka to będzie urocza plaga!
  • Wow! A wczoraj myślałam o grzywkach i jak przez mgłę przypomniałam sobie, że dawno temu miałaś chyba na momencik? I że fajnie wyglądałaś.
  • Mega do twarzy Ci pasuje ta fryzura.

A Wam jak się podoba?


Jessica Mercedes w grzywce

Jessica Mercedes w grzywce

Jessica Mercedes w klapkach z CCC

Jessica Mercedes w klapkach z CCC

Jessica Mercedes popiera Rafała Trzaskowskiego

Jessica Mercedes popiera Rafała Trzaskowskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×