Jessica Mercedes drastycznie schudła! Waży już prawie tyle co Angelina Jolie. Jak zrzuciła tyle kilogramów w tak krótkim czasie?

Jessica Mercedes waga

Jessica Mercedes waga

Ile waży Jessica Mercedes?

Fani Jessiki Mercedes zwrócili uwagę na jej sylwetkę, gdy umieszczała w internecie kolejne zdjęcia z Tygodnia Mody w Paryżu. „Czy nie jest przypadkiem za chuda?” – cisnęło się wielu na usta, gdy oglądali, jak ich idolka dosłownie znika w oczach. Do Mercedes z pewnością doszły te głosy i postanowiła podzielić się zdjęciem swojej wagi, która jest niebezpiecznie niska.

W tej chwili Jessica Mercedes waży 48 kilo, co oznacza przy jej 170 cm wzrostu naprawdę sporą niedowagę. Czyżby blogerka odchudzała się mimo świetnej sylwetki?

Na szczęście fani nie powinni mieć większych powodów do zmartwienia, bowiem tak niska waga nie jest spowodowana morderczymi dietami czy wyciskającymi siódme poty ćwiczeniami, a zaleceniami lekarza. Jedyne potrawy, które Jessica może spożywać po operacji szczęki, to rozdrobniony, miękki pokarm i napoje. Blogerka na pewno nie jest tym faktem pocieszona, biorąc pod uwagę jej olbrzymią miłość do pysznego, często niezdrowego jedzenia.

Przypomnijmy, że Jessica zdecydowała się na operację plastyczną po latach walki ze swoim kompleksem. Blogerka zmaga się z progenią, czyli kostną wadą zgryzu. Ten defekt mocno wpływał na rysy twarzy dziewczyny, był też głównym powodem naśmiewania się z niej przez internautów.

Miejmy nadzieję, że po upływie diety Jessica wróci do swojej zdrowej, prawidłowej wagi. Jakoś nie wyobrażamy sobie jej w wersji na Angelinę Jolie

To dopiero okazja! Jessica Mercedes oferuje atrakcyjną pracę! Lista wymaganych przez nią kwalifikacji zwala z nóg!

Jessica Mercedes ma dzisiaj bardzo poważną operację – lekarze połamią jej szczękę!

Uwaga! To może was lekko wgnieść w fotel! Maffashion, Macademian Girl czy Jessica Mercedes…Która z nich zarabia najwięcej?


Jessica Mercedes jest naprawdę wychudzona!

Jessica Mercedes jest naprawdę wychudzona!

Jessica Mercedes Kirschner w białych botkach

Jessica Mercedes Kirschner w białych botkach

Jessica Mercedes jest już po operacji

Jessica Mercedes jest już po operacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×