Oburzona Kinga Rusin komentuje zdjęcia Jessiki Mercedes! Dziennikarka nie wytrzymała

Kinga Rusin

Kinga Rusin komentuje zdjęcia Jessiki Mercedes

Kinga Rusin z oburzeniem skomentowała zdjęcie na profilu Jessiki Mercedes. Poszło o skóry dzikich zwierząt na ścianach kurortu w Tatrach, w którym odpoczywała blogerka. Co napisała dziennikarka? Nie szczędziła gorzkich słów.

Nie jest tajemnicą, że Kinga Rusin zawsze staje po stronie natury. Gwiazda udziela się w wielu kampaniach społecznych i głośno sprzeciwia się okrucieństwu wobec zwierząt – jak w przypadku słynnej akcji z dzikami. Nic więc dziwnego, że również w social mediach nie boi się wyrazić swojego zdania. Zrobiła to niedawno pod jednym ze zdjęć Jessiki Mercedes, nie szczędząc przy tym gorzkich słów.

Nie chodziło jednak o blogerkę, która wypoczywa obecnie w górach i jak zwykle chwali się pięknymi zdjęciami. Poszło o skóry dzikich zwierząt, znajdujące się na ścianach w kurorcie, w którym odpoczywała Mercedes:

Miejsce wygląda bajecznie. Mieszkałam dokładnie w takich namiotach w Andach. Z jedną różnicą – koncepcja eko (a taka jest filozofia glampingu) nijak nie da się pogodzić z tymi skórami zabitych zwierząt (wygląda na to, że dzikich). Szkoda. Ale wszystko da się naprawić. Nie promujmy w takich cudownych miejscach okrucieństwa. Przemyślcie to @tatraglamp – grzmiała w komentarzu

Myślicie, że kurort weźmie sobie do serca ostrą krytykę ze strony Kingi i wprowadzi zmiany? Dziennikarka jest bajecznie wpływowa, zwłaszcza wśród swoich fanów i krytyka z jej strony może zaszkodzić ich interesom.

Opamiętają się?

Kinga Rusin wystylizowana jak na wybieg wychodzi ze studia „Dzień Dobry TVN”. Paparazzi nie mogli się od niej oderwać!

Kinga Rusin w zmysłowej czerwieni przed studiem „Dzień Dobry TVN”. Paparazzi nie mogli się od niej oderwać!

Kinga Rusin o śmierci Pawła Adamowicza. Jej kontrowersyjny wpis miał być jeszcze bardziej mocny [WIDEO]


Kinga Rusin krytykuje zdjęcie Jessiki Mercedes

Kinga Rusin krytykuje zdjęcie Jessiki Mercedes

Kinga Rusin wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin przed studiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×