Szukaj

Oburzona Kinga Rusin komentuje zdjęcia Jessiki Mercedes! Dziennikarka nie wytrzymała

Kinga Rusin komentuje zdjęcia Jessiki Mercedes

Kinga Rusin z oburzeniem skomentowała zdjęcie na profilu Jessiki Mercedes. Poszło o skóry dzikich zwierząt na ścianach kurortu w Tatrach, w którym odpoczywała blogerka. Co napisała dziennikarka? Nie szczędziła gorzkich słów.

Nie jest tajemnicą, że Kinga Rusin zawsze staje po stronie natury. Gwiazda udziela się w wielu kampaniach społecznych i głośno sprzeciwia się okrucieństwu wobec zwierząt – jak w przypadku słynnej akcji z dzikami. Nic więc dziwnego, że również w social mediach nie boi się wyrazić swojego zdania. Zrobiła to niedawno pod jednym ze zdjęć Jessiki Mercedes, nie szczędząc przy tym gorzkich słów.

Nie chodziło jednak o blogerkę, która wypoczywa obecnie w górach i jak zwykle chwali się pięknymi zdjęciami. Poszło o skóry dzikich zwierząt, znajdujące się na ścianach w kurorcie, w którym odpoczywała Mercedes:

Miejsce wygląda bajecznie. Mieszkałam dokładnie w takich namiotach w Andach. Z jedną różnicą – koncepcja eko (a taka jest filozofia glampingu) nijak nie da się pogodzić z tymi skórami zabitych zwierząt (wygląda na to, że dzikich). Szkoda. Ale wszystko da się naprawić. Nie promujmy w takich cudownych miejscach okrucieństwa. Przemyślcie to @tatraglamp – grzmiała w komentarzu

Myślicie, że kurort weźmie sobie do serca ostrą krytykę ze strony Kingi i wprowadzi zmiany? Dziennikarka jest bajecznie wpływowa, zwłaszcza wśród swoich fanów i krytyka z jej strony może zaszkodzić ich interesom.

Opamiętają się?

Kinga Rusin wystylizowana jak na wybieg wychodzi ze studia „Dzień Dobry TVN”. Paparazzi nie mogli się od niej oderwać!

Kinga Rusin w zmysłowej czerwieni przed studiem „Dzień Dobry TVN”. Paparazzi nie mogli się od niej oderwać!

Kinga Rusin o śmierci Pawła Adamowicza. Jej kontrowersyjny wpis miał być jeszcze bardziej mocny [WIDEO]


Czy pomagasz fundacjom wspierającym zwierzęta?

×