Jessica Mercedes pokazała świąteczne dekoracje. Wnętrze jej domu wygląda przepięknie. Fani: „Takie mieszkanie to moje marzenie”

Świąteczne dekoracje u Jessiki Mercedes

Świąteczne dekoracje u Jessiki Mercedes

Jessica Mercedes poczuła już świąteczny klimat. Wróciła z wakacji i wzięła się za ozdabianie domu. Zobaczcie, jak wygląda jej choinka.

Jessica Mercedes jest jedną z najpopularniejszych influencerek w kraju. Zdobyła rozpoznawalność dzięki blogowi o modzie, który dekadę temu bił rekordy popularności. Gwiazda poszła jednak z duchem czasu. W porę zauważyła, że blogi nie są już tak chętnie czytane przez internautów jak kiedyś. Postanowiła więc odejść od tego pomysłu i przebranżowiła się. Dalej publikuje zdjęcia stylizacji, jednak robi to na Instgaramie.

28-latka, kiedy jest w Polsce, wrzuca nagrania z codziennych czynności. Pokazuje jak przygotować śniadanie, relacjonuje wyjście do warzywniaka i rozpływa się nad wnętrzami swojego domu. Nie wszystko w życiu Jessiki układa się tak jak sama by tego chciała. W zeszłym roku zaliczyła spory skandal, który odbił się na jej wizerunku.

Mercedes zlecała wypruwanie metek z koszulek taniej marki, wszywając na ich miejsce logo swojej firmy. Szybko jednak smutna prawda wyszła na jaw, za co jej się oberwało. Nic dziwnego, skoro wielokrotnie zarzekała się, że jej ubrania wykonywane są w 100% w Polsce z najwyższych jakościowo tkanin.

Zdaje się jednak, że kryzys został zażegnany. Jessica znów prężnie działa w sieci, a największe marki dalej chcą z nią współpracować. Internauci również najwidoczniej wybaczyli występek przedsiębiorczej gwiazdki.

Jessica Mercedes pokazała choinkę i świąteczne dekoracje

Grudzień to czas podsumowań, a także przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Influencerka wróciła niedawno z długiej podróży, którą zakończyła pobytem na Islandii. Obowiązki domowe wezwały ją z powrotem do kraju. Gwiazda niemal od razu wzięła się za przystrajanie swoich wnętrz, świątecznymi ozdobami.

Poręcz na schodach na antresolę ozdobiła girlandą oraz lampkami. W salonie stanęła spora choinka. W jej ubieraniu pomagał jej brat Justin. Rodzeństwo było jednak oszczędne, jeśli chodzi o ozdoby. Na świątecznym drzewku umieścili jedynie białe światełka.

Fani są zachwyceni minimalistyczną dekoracją:

  • Idealna choinka nie istn… Piękna!
  • Takie mieszkanie to moje marzenie. Ile przestrzeni!
  • Piękny nastrój.
  • Przepiękne dekoracje – pisali w komentarzach pod filmem.

Jak wam się podoba efekt końcowy? Zdjęcia choinek innych gwiazd na tegoroczne święta znajdziecie tutaj.


Jessica Mercedes pokazała choinkę

Jessica Mercedes pokazała choinkę

Jessica Mercedes pokazała choinkę

Jessica Mercedes pokazała choinkę

Jessica Mercedes pokazała choinkę

Jessica Mercedes pokazała choinkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×